با در نظر گرفتن به حساب اینستاگرام خود، Suhana خان یک جدید به اشتراک گذاشته است که در آن او خود را ‘دختر جزیره ای’ می نامد.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Suhana Khan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد : حساب رسمی اینستاگرام / Suhana خان

تا به حال دختر شاه رخ خان سهانا خان حساب اینستاگرام خود را خصوصی نگه داشته بود اما حالا علنی است و همه طرفدارانش می توانند ببینند که روزانه چه می کند و چگونه هر روز در زندگی اش جشن می گیرد. او به آرامی به سمت علامت 1 میلیون در پورتال رسانه های اجتماعی اینچ و آخرین خود را مطمئنا به نگاه کردن به.

با در نظر گرفتن به حساب اینستاگرام خود ، او به اشتراک گذاشته ویدیو و یک عکس است که تنها توصیف علاقه خود را به نما و که بیش از حد candidly. در این ویدئو، او را می توان دید که روی صخره ها ایستاده بود و در تصویر، سلفی را در برابر پس زمینه درختان به اشتراک گذاشت. اون خودش رو دختر جزيره اي توصيف کرد نگاهی به خود را درست در اینجا:

این همه نیست، او همچنین تصویر خود را به اشتراک گذاشته در حالی که گریه به تازگی به عنوان او می تواند دیده می شود مشغول با ‘فیلمبرداری قرنطینه. در اینجا آن را دوباره در صورتی که شما آن را از دست رفته:

سوهانا خان در نیویورک در رشته تئاتر تحصیل کرده و پیش از این در فیلم کوتاه به نام بخش خاکستری آبی که سال گذشته بیرون آمد عمل کرده است. آمدن به پدرش شاه رخ خان، پس از صفر که در سال ۲۰۱۸ بیرون آمد، هنوز فیلم جدیدش را اعلام نکرده است. اما گزارش ها حاکی از آن است که او سه فیلم اندود شده دارد.

اولی درام مهاجرتی راجکوممار هیرانی خواهد بود، بعدی به احتمال زیاد با آتی کومار است و آخرین آن با راج و دی کی خان در ۲۸ سال گذشته در صنعت فیلم سازی هندی بوده و به عنوان شاه خان دوباره به نمایش در می آمد و صاحب موفقیت سرسام آور و محبوبیت عظیم او چه در داخل و چه در سطح بین المللی بود.

او پس از انجام اولین بازی خود با دویانا در سال ۱۹۹۲ به انجام فیلم هایی مانند باازیگار، درر، کاران آرجون، دیلوال دولانیا لو جاینگه، دیل تو پاگال های، کوچ کوچ هاتا های، کبهی خوشی کابی گام، دیوداس رفت. Kal Ho Naa Ho, Veer Zaara, Swades, and Chak De! هند.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار