Sufiyum Sujatayum آهنگ Vathikkalu Vellaripravu منتشر شد; آن را چک کنید در حال حاضر

Sufiyum Sujatayum آهنگ Vathikkalu Vellaripravu منتشر شد; آن را چک کنید در حال حاضر – سرگرمی

انتشار: Jun 26, 2020, 15:18 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

عشق تصنیف خوانده است در روح صدای Arjun کریشنا Nithya Mammen و ضیا الحق و تشکیل شده توسط M Jayachandran

Image sourced from Aditi Rao Hydari's Instagram handle

تصویر منابع از Aditi Rao Hydari را Instagram رسیدگی

آمازون نخست تصویری و جمعه شرکت موسیقی امروز منتشر شد Aditi Rao Hydari و Jayasurya starrer -Sufiyum Sujatayum اول آهنگ Vathikkalu Vellaripravu. آهنگ راه اندازی شد توسط برخی از بزرگترین بازیگران در صنعت فیلم Duqluer Salmaan, Nani و Karthi.

عشق تصنیف خوانده است در روح صدای Arjun کریشنا Nithya Mammen و ضیا الحق و تشکیل شده توسط M Jayachandran. این اشعار به قلم B K هری Narayan. بسیار در انتظار فیلم های برنامه ریزی شده برای آن برتر جهان در آمازون نخست تصویری در 3 ژوئیه در سراسر بیش از 200 کشور و منطقه.

صحبت کردن در مورد آهنگ کهنه آهنگساز موسیقی M Jayachandran می گوید: “Sufiyam Sujatayum موسیقی داستان عشق و طبعا موسیقی نقش کلیدی. هر یک از آهنگ های دستکاری شده بسیار با دقت و طنین انداز با فیلم تن, خلق و خوی و داستان. Vathikkalu Vellaripravu است تلخ آهنگ به ارمغان می آورد که از بی گناهی و مهرورزی از new-found love و همراهی است. مجموعه ای زیبا ساخته سینمایی, عکس, آهنگ ما, نوای, خالص, بی گناه, عشق. من امیدوارم که مخاطبان لذت بردن از این آهنگ است.”

قلبی عشق آهنگ تقلا می خواهد خود را heartstrings آن را به عنوان ویترین زیبا داستان عشق یک دختر لال Sujata, بازی های برگزار شده توسط Aditi و صوفی کشیش, بازی های برگزار شده توسط Dev Mohan. آهنگ به ما می دهد یک نگاه اجمالی به داستان شیرین عشق را نشان می دهد و Sujata ابراز عشق خود را از طریق یک رشته از حروف قلبی.

Sufiyum Sujatayum تولید شده توسط Vijay ببو زیر پرچم خود را از روز شنبه فیلم خانه. این فیلم به کارگردانی Naranippuzha Shanavas.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK