توصیه به تحت آزمایش COVID پس از او نشان می دهد علائم خفیف، سودیر میشرا به جست و خیز گروگان 2 تبلیغات.

Sudhir Mishra

سودهیر میشرا

سودیر میشرا باید از طرح تبلیغاتی مجازی که برای فصل دوم گروگان ها نمودار کرده بود تعظیم کند. دلیل — فیلمساز، که در زیر آب و هوا احساس شده است، توصیه شده است که تحت آزمون COVID-19. او می گوید: «من اقدامات احتیاطی لازم را انجام داده ام و خودم را قرنطینه کرده ام. مادرم با من ميمونه پس من بايد بيشتر مواظب باشم . اما فکر نمی کنم ویروس داشته باشم.» میشرا که پدر ریاضیدانش دوندرا نات میشرا را در ماه آوریل از دست داد. “خواهر مستقر در ایالات متحده من نمی توانست برای مراسم تشییع جنازه پایین بیاید. زمان سختی برای من و مادرم بود.»

این مجموعه وب با حضور رونیس بوز روی و تیسکا چوپرا قرار است در ۹ سپتامبر در دیزنی+ هات استار افت کند. در حالی که هیجان انگیز جرم و جنایت به خوبی جلوتر از قفل شات شد، میشرا اعتراف می کند که تکمیل پس از تولید در طول قفل شده است یک کار سربالایی است.

A still from Hostages
هنوز هم از گروگان ها

فصل آینده که میشرا را از کارگردان به دونده نمایش فارغ التحصیل کرده است، دینو مورا، شیبانی داندکار، شوتا باسو پراساد، حسین دانمارکی و دیویا دوتا را خواهد دید که به بازیگران می پیوندند. با رو شدن بیشترا با دوربین پس از چندین سال، فیلمساز کنجکاو است که واکنش تماشاگران را ببیند. او می گوید: «جالب است که یک بازیگر را به شیوه ای دیگر برگردیم. دینو در حالی که دور بوده روی خودش کار کرده است؛ در اینجا، او بر خلاف تصویر پسر شکلاتی که قبلاً داشت، نقش یک شخصیت خاکستری را بازی می کند.»

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار