استعداد و استقامت می تواند شما را به هر مقصدی در جهان برسد، بله، این توسط Anusheel Chakrabarty ثابت شده است

استعداد و استقامت می تواند شما را به هر مقصدی در جهان برسد،بله! این توسط Anusheel Chakrabarty بازیگر ثابت شده است. به گزارش مدیا هندوستان(https://mediahindustan.com/)قهرمان ملی و بین المللی کاراته، متولد ۲۳ دسامبر ۱۹۹۳ در پورت بلر، جزایر آندامان است. آنوشیل که از دانشگاه شوبهیت فارغ التحصیل شده بود، تحصیل خود را از مدرسه بین المللی بلر انجام داد، از شاه رخ خان الهام گرفته است. در ژانویه ۲۰۲۰، اولین آلبوم موسیقی “Kisi Ki Yaad Mein” در تئاتر پیش نمایش زی آندری وجود داشت، این آلبوم آنوشیل چاکراباردتی را در پیشتازی قرار داد. این موزیک ویدئو توسط سانجی کومار و مادرش مدافع شلا چاکرابارتی تهیه شده است.

این دومین آلبوم موسیقی آنوشیل چاکرابارکتی است، قبل از اینکه در موزیک ویدئوی ‘سندش’ منتشر شده توسط شرکت موسیقی زی که اولین آلبوم او در سال ۲۰۱۸ بود، کار کرده باشد. داستان آن این است که یک پسر هندی عاشق یک دختر روسی می شود.

او در سال ۲۰۱۰ به بمبئی آمد، فقط برای اینکه ببیند شهر چگونه است. آنوشیل تحصیلات بازیگری خود را در سال ۲۰۱۷ از موسسه آموزش بازیگری انوپم خر بازیگر بالیوود به نام «بازیگران آماده می کند» دریافت کرد. گورو بازیگری او سیدهارت سنگار، تلویزیون و شخصیت فیلم است که بازیگری او را بیشتر افزایش داد. علاوه بر بازیگری، انوشیل در کاراته نیز استاد است.او تمرین کاراته را در سال ۲۰۰۴ زیر نظر پدرش شیهان آنوپ چاکرابورتی،کمربند سیاه دن ۵ (آفریقای جنوبی) آغاز کرد.

او همچنین با کسب ۱ مدال طلا و ۱ مدال برنز در مسابقات کاراته جام جهانی ۲۰۱۰ که در کیپ تاون آفریقای جنوبی برگزار شد، اعتبار دارد. در ۲۶ ژانویه ۲۰۱۱ جایزه ستوان فرمانداری را به خاطر عملکرد عالی اش در زمینه کاراته دریافت کرد.

آنوشیل در اولین مسابقات بین المللی کاراته دعوتی آکشای کومار (بالیوود مگااستار) که در بمبئی ۲۰۱۱ برگزار شد، مدال نقره را به دست آورد. وی تا کنون ۱۳ مدال طلا، ۲ مدال نقره و ۳ مدال برنز کسب کرده است.

انوشیل کمربند سیاه دن دوم (نیدان) را در سازمان بین المللی کاراته-کیوکوشینکیکان زیر نظر کانچو شوکی ماتسوی، ۸مین دن،۴مین قهرمان کاراته آزاد جهان-۱۹۸۷، ۱۰۰ مرد مبارزه-۱۹۸۶، (رئیس IKO) در اختیار دارد، او به رسمیت شناختن دن ۴ از WKF (فدراسیون جهانی کاراته) دست یافته است. او ۳ بار قهرمان کاراته ملی آزاد هند (کیوکوشین،آشیهارا،بایاگراه) و ۳ بار قهرمان کاراته آزاد ایالت آندامان بوده است، او در بسیاری از مسابقات بین المللی کاراته در سراسر جهان شرکت کرده است.

Anusheel همچنین این فرصت را به نمایندگی از کشور مادری خود هند در بسیاری از کشورها مانند ایالات متحده آمریکا، آفریقای جنوبی، تایلند، سنگاپور، ژاپن، چین، بنگلادش و غیره. او در مسابقات کاراته آزاد آسیا در سال ۲۰۱۴، مسابقات بین المللی کاراته آزاد ۲۰۱۵ جنگید و در مسابقات بین المللی دوستی کاراته ۲۰۱۷ با تیم آندامان شرکت کرد، او در مقر جهانی IKO Kyokushinkaikan (IKO Honbu) ،کمپ میتسومین زیر نظر کیوکوشین قهرمان جهان و قهرمان کیک بوکسینگ K1 شیهان فرانسیسکو فیلهو در ژاپن آموزش دیده است. او در سال ۲۰۱۲ در مسابقات کاراته تمام هند اوپن کیو کوشین شرکت کرد که برنده شد و تنها در ۱۸ سالگی جوان ترین قهرمان ملی شد. او در سال ۲۰۱۴ اولین مسابقات کاراته خود را سازماندهی کرد که گفته می شد جوان ترین برگزارکننده مسابقات کاراته ایالتی آندامان است.

او با توجه به دستاوردهایش به عنوان شمایل کاراته جزایر آندامان و نیکوبار نیز شناخته می شود.او در مسابقه زیبایی جزیره که در سال ۲۰۱۵ در پورت بلر برگزار شد شرکت کرد و در نهایت عنوان آقای آندامان را به دست آورد.

او در “کیسی کی یاد” که تماشاگران و دوستداران موسیقی آن را بسیار دوست داشت، از طریق آلبوم های موسیقی نشان داد که چگونه عشق و درد در زندگی شخصی بر قلب مردم تأثیر می گذارد. این بیش از 1 میلیون بازدید در یوتیوب رسید. تیراندازی این آلبوم در بسیاری از مناطق ساحل آلیبگ انجام شده است، بمبئی مانند جزایر مده، پوای، هیراندانی و حاجیالی صحنه های بسیار فریبنده ای هستند.

او در گفت وگو با آنوشیل چاکرابارکتی گفت که این دومین آلبوم موسیقی اوست اما با آلبوم اول کاملاً متفاوت است. در این، او فرصت زیادی برای یادگیری ظرایف بازیگری دارد.

به مناسبت راه اندازی آلبوم موسیقی، بسیاری از هنرمندان سرشناس دنیای تلویزیون و فیلم حضور داشتند که در میان آن ها پیشتاز بودند – بیربال، دیلیپ سن، سونیل پال، بانواریل جهول و غیره. همه مهارت های بازیگری آنوشیل را در این موزیک ویدئو ستودا کردند و برای “کیسی کی یاد مین” آرزوی موفقیت کردند.

موسیقی ویدئو همکاری تهیه کننده Sheela Chakraborty (مدافع) و گورو کاراته Anusheel، پدرش آنوپ چاکرابورتی (مدافع) گفت که از دوران کودکی، پسرش آنوشیل علاقه شدیدی به کاراته و بازیگری داشت. او با دیدن اشتیاقش به بازیگری از پسرش حمایت کرد و در زمان آینده نیز آنوشیل را بر روی صفحه نمایش بزرگ راه اندازی خواهد کرد. او به زودی در موزیک ویدئوی دیگری ظاهر خواهد شد. آخرین اما نه حداقل، خاله بزرگ مرحومش راما تا حد زیادی از او حمایت کرد، او همچنین می خواست او را به عنوان یک بازیگر ببیند.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه