استوارت گسترده: کریکت بازگشت بستگی به دولت بریتانیا

استوارت گسترده: کریکت بازگشت بستگی به دولت بریتانیا – ورزشی

به روز شده: مارس 04, 2020, 13:56 IST | سرپرستان | لندن

گسترده با این حال گفت که او شخصا نمی کند احساس عصبی در مورد بازی هر زمان که او نیاز است.

Stuart Broad

استوارت گسترده

انگلستان سریع کاسه استوارت گسترده گفت که دولت بریتانیا خواهد شد که نقش مهمی در دیکته بازگشت از کریکت در کشور پست coronavirus بیماری همه گیر. گسترده با این حال گفت که او شخصا نمی کند احساس عصبی در مورد بازی هر زمان که او نیاز است.

“کریکت را به معنای واقعی کلمه اداره می شود توسط دولت است. آن را نه به عنوان اینکه بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا (انگلستان و ولز Cricket Board) در حال رفتن به باید گرگ تنها و تصمیم گیری زمانی که ما به عقب بر گردیم در خارج وجود دارد” گسترده است به نقل از به نقل از Daily Mail.

“دولت خواهد شد به رفتن پیش و پس از آن ما بازیکنان را به مطمئن شوید که ما در قابلیت های فیزیکی برای دریافت بازی مناسب است. من می دانم که چگونه من احساس می کنم در مورد دیدن نیست زندگی می کنند و من می دانم که چقدر شادی زندگی ورزشی من به ارمغان می آورد. بنابراین بازیکنان مسئولیت است به مطمئن شوید که ما در حال آماده برای رفتن در قطره از کلاه,” او گفت:.

منچستر سیتی به جلو Sergio Aguero گفته بود که بسیاری از فوتبالیست شدند عصبی به بازگشت به بازی به دلیل تهدید ویروس. گسترده با این حال گفت که او اعتماد به کادر پزشکی به طور کامل است و نه عصبی است که به دلیل.

“من می دانم که هر کس احساس می کند بسیار متفاوت در مورد این. Sergio Aguero شده است صحبت کردن در مورد چگونه عصبی بازیکنان خواهد بود. من شخصا نمی توان گفت:” وسیع است.

“من بزرگ ایمان در ما تیم پزشکی در بانک مرکزی اروپا. من شناخته شده اند نیک پيرس افسر ارشد پزشکی برای یک مدت طولانی و طولانی اند و ایمان به آنچه که او و تیم او این باور است که حق را برای کریکت.

“بله ما همه می خواهم برای دیدن کریکت در حال بازی آن است که آیا در پشت درهای بسته و فقط در تلویزیون و یا در مقابل تماشاگران. و من می دانم که انگلستان پزشکان من کار با بیش از یک دوره طولانی از زمان نمی خواهد قطع گوشه و کنار آن را به اتفاق می افتد.

“بنابراین اگر یکی از نیک یا Gurjit Bhogal ما زمان انگلستان, تیم, دکتر, حلقه و به من می گوید” من فکر می کنم این یک راه خوب برای انجام آن ” من را 100 درصد اعتماد به آنچه آنها می گویند.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im