خرید رپورتاژ

مبارزه Sakshi ملک به دنبال یکی دیگر از دادگاه باقی می ماند در شکار برای یک توکیو اسکله – ورزشی

به روز شده: فوریه 12, 2020, 12:13 IST | PTI | دهلی نو

Sakshi الطیر فروتن توسط دو دانشجوی دانشکده افسری قهرمان جهان Sonam ملک در طول محاکمه در دسته 62 كيلوگرم

Sakshi Malik. Picture courtesy/ Sakshi Malik's Instagram account

Sakshi ملک. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ Sakshi ملک را Instagram account

دهلی نو: تلاش Sakshi ملک است که به شدت به دنبال دور دیگری از محاکمه به باقی می ماند در کشاکش برای بازی های المپیک توکیو اسکله او به عنوان چرخ دنده تا برای آینده کشتی زنان قهرمانی در غیر المپیک رده. در المپیک ریو مدال برنز شد و با فروتنی توسط دو دانشجوی دانشکده افسری قهرمان جهان Sonam ملک در طول محاکمه در دسته 62 كيلوگرم. کشتی فدراسیون هند (WFI) در حال حاضر روشن ساخته است که آن را ممکن است نگه دارید تازه محاکمات اگر عملکرد برندگان رضایت بخش نیست در این مسابقات در ایتالیا و قهرمانی.

سونام از دست داده بود در دور اول رتبه بندی سری رویداد در رم اما اگر او موفق به پایان بر روی سکو در مسابقات قهرمانی آسیا آغاز فوریه 18 در دهلی نو WFI شاید نمی خواهد او را از رقابت در المپیک مقدماتی در ماه مارس است. “من امیدوار هستم برای دور دیگری از آزمایشات است. اگر من واجد شرایط در که من باید دو شانس بیشتری آسیایی, جهان بازی های المپیک مسابقات انتخابی و جهان, بازی های المپیک مسابقات انتخابی. من می خواهم به واجد شرایط در این دو کلید مسابقات” Sakshi گفت.

“آماده سازی برای AWC خوب بوده است. من بهترین من می شود آن را از هر گونه رقابت و برنده مدال است. من سخت کار بر روی روش. من نیاز به مطمئن شوید که من نمی تکرار همان اشتباهات است که من ساخته شده قبلی مسابقات,” او اضافه شده است. در طول محاکمه 18 ساله Sonam شد انتهایی 6-10 اما وارد و نمرات با چهار نقطه پرتاب به شوک Sakshi.

Sakshi سپس این شانس را به رقابت در مسابقات قهرمانی آسیا در غیر المپیک 65 کیلوگرم رده. “من تماشای مخالفان در همان رده وزن و تلاش برای بداهه نوازی با استراتژی ها و تکنیک های. در کشتی ضعف انبوه هستند باید آن را در تکنیک دفاع یا حمله. مهمتر از همه ذهن ما باید کار برای هر دوم در یک مسابقه,” او گفت:.

“نه در حال آماده باش حتی برای یک ثانیه می تواند در دفاع از خود در معرض بودن و یا شما ممکن است حمله در چند ثانیه” Sakshi به این نتیجه رسیدند.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im