راجیف سن و چارو اسوپا به دسته اینستاگرام خود گرفتند و برخی تصاویر شایان ستایش از خود را به اشتراک گذاشتند.

Image source: Instagram/@asopacharu

منبع تصویر: اینستاگرام/@asopacharu

چارو آسوپا بازیگر تلویزیون در ماه ژوئن سال گذشته در یک مراسم سنتی بنگالی گره را با کارآفرین راجیف سن در گا بست. عروسی یک ماجرای بزرگ بود و شامل عملکردهای پیش از عروسی مانند هالدی و مراسم نامزدی بود. بسیاری از تصاویر، بیش از حد، راه خود را در سراسر رسانه های اجتماعی از عروسی بزرگ هند چربی زن و شوهر ساخته شده بود.

با این حال، دونفره در بهشت دچار مشکل شده بودند. زن و شوهر حتی یکدیگر را دنبال نشده بود و حذف تصاویر عروسی خود را از دسته رسانه های اجتماعی مربوطه خود را، و به تازگی، اخبار وجود دارد که در حالی که چارو به تنهایی در بمبئی زندگی می کنند، Rajeev شده است زندگی در خانه دهلی خود را برای مدتی در حال حاضر. به نظر می رسد، زن و شوهر تصمیم گرفته اند تبر را دفن کنند و یک بار دیگر با هم کنار بیایند.

اکنون در میان گزارش های مربوط به جدایی آن ها، راجیف به بمبئی پرواز کرد تا با همسرش باشد. زن و شوهر در زمان به دسته اینستاگرام خود را برای به اشتراک گذاشتن تصاویر شایان ستایش از خود. چارو عکسی را با شوهر راجیف در میان گذاشت که به آن ها نشان می داد پس از گذراندن مدت طولانی از هم آغوش گرمی را به اشتراک می گذارند. “Missed you so much (sic)”, she captioned the post. نگاهی به:

راجیف همچنین برخی تصاویر زیبا را با همسر خود در میان گذاشت. “قوی تر با هم. I love my wife (sic)”, Rajeev captioned his post.

شایان ستایش، اینطور نیست؟

همچنین بخوانید: چارو اسوپا: اگر راجیف سن فکر می کند من بی گناه و گول پذیر هستم، چرا مرا ترک کرد تا خودم زندگی کنم؟

به تازگی، Charu was asked about her marriage woes هنگامی که چارو در مورد مشکلات ازدواجش با راجیف پرسیده شد، او گفت: «همه می دانند که این راجیف در دهلی است و من تنها در بمبئی اینجا می مونم. فراتر از این من نیز از خدا می پرسم، ‘ab aage kya؟’ من هم منتظر جهت های خدا هستم.»

او افزود: «هیچ به من زنگ زد تا در مورد زمان سخت یا افسردگی شان بحث کنم اما بسیاری از دوستانم بودند که به عنوان اونکو لاگ راها تا کی کاهین افسردگی اصلی مین به نهی به من رسیدند؟ main khud ko kuch kar na loon (they wondered if I was depressed, if I would harm myself). بنابراین، بسیاری از مردم تماس گرفت و پرسید: “چارو، شما خوب است؟ ما با تو اونجا هستيم . احساس نکن تنهايي. باعث شد احساس خيلي خوبي داشته باشم با این حال، با لطف خدا، حالم خوب بود.»

راجیف در مصاحبه ای قبلی نیز درمورد شایعاتش در مورد تیف زناشویی صحبت کرد. گفت:

وقتی از او پرسیده شد که آیا خانه زناشویی اش را ترک کرده است، گفت: چرا باید از خانه خودم بیرون بروم؟ نمی توانم دست از خندیدن به این ادعاها بردارم. من سه خانه — یکی هر یک در دهلی نو ، بمبئی و دبی. فکر کنم يکي نزديک به چارو داره اونو شستشوي مغزي ميده چون اون يه دختر ساده و بي گناهه این می تواند کسی از حلقه به اصطلاح دوست بزرگ او باشد.”

وی افزود: امیدوارم مسیرش را از دست ندهد. اگر بفهمم مقصر کیست، نامش را همراه با یک عکس و حقایق زیادی می کنم. اگر قرار باشد به من ضربه بزنند، من سخت تر به آنها ضربه میزنم.»

سن و آسوپا در ۷ ژوئن ۲۰۱۹ گره را بستند و پس از آن همان ماه یک عروسی بزرگ چاق هندی را در اگوا جشن گرفتند. این بازیگر به خاطر نقش هایش در برنامه های تلویزیونی مانند آگل جانام موهه بیتیا هی کیجو و جیجی ما شناخته شده است که در آن نقش آنتاگونیست را بازی می کرد. از سوی دیگر سن یک مدل و کارآفرین است.

در جبهه کار، راجیف سن به زودی اولین بازیگری خود را با ارائه دیجیتال با حمایت ویوک اوبروی، ایتی انجام خواهد داد.

همچنین خوانده شده : Rajeev سن و چارو Asopa واکنش نشان می دهند به اخبار از آنها حذف عکس های عروسی خود را از اینستاگرام

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار