خرید رپورتاژ

سختگیرانه عمل باید در برابر وارث پاتان می گوید Digvijaya Singh – اخبار

به روز شده: فوریه 21, 2020, 13:53 IST | ANI | بمبئی

BJP و AIMIM مکمل یکدیگر و هر دو گسترش نفرت از طریق احساسات مذهبی گفت سینگ

Congress leader Digvijaya Singh

کنگره رهبر Digvijaya سینگ

کنگره رهبر Digvijaya سینگ در روز جمعه گفت که سخت می شود در برابر همه هند Majlis-e-Ittehadul Muslimeen (AIMIM) رهبر وارث پاتان برای خود ادعا تفرقه نظرات در یک تجمع در Kalaburagi در کارناتاکا.

در یک صدای جیر جیر سینگ گفت: “این نوع نظر است ساخته شده توسط Asaduddin Owaisi برادر Akbaruddin Owaisi. وجود دارد باید دقیق عمل در برابر وارث پاتان. کنگره همیشه در مبارزه علیه ایدئولوژی بنیادگرای. BJP و AIMIM مکمل یکدیگر و هر دو گسترش نفرت از طریق احساسات مذهبی.”

Pathan, an ex-MLA از بمبئی بود روز چهارشنبه پرداختن به ضد شهروندی متمم قانون (CAA) تجمع در Kalaburagi گفت که در حالی که جامعه مسلمان بود تنها 15 کرور در اعداد در هند می توانید آن را در خور پاسخ به 100 کرور اکثریت جمعیت هندو.

“زمان در حال حاضر برای ما به اتحاد و رسیدن به آزادی است. به یاد داشته باشید ما 15 کرور اما می تواند تسلط بیش از 100 کرور,” Pathan گفته بود.

“آنها به ما بگویید که ما نگه داشته اند زنان ما در مقابل تنها lionesses آمده اند و شما در حال حاضر عرق کردن. شما می توانید درک آنچه اتفاق می افتد اگر همه ما با هم می آیند,” Pathan گفته بود.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net