شرادها کاپور و راجکوممار رائو در ترسناک-کمدی، استری، همگی قرار است در سینماهای ژاپن افتتاح شوند.

Stree Poster, Picture Courtesy: Official Instagram Account/Shraddha Kapoor

پوستر Stree ، تصویر حسن نیت ارائه میدهد : حساب رسمی اینستاگرام / Shraddha کاپور

بازیگر نقش شرادها کاپور شده است در رول زمانی که آن را به ارائه شخصیت های متنوع با کمال مطلق بر روی صفحه نمایش می آید. این بازیگر به زحمت تصویر یک دختر همسایه را به یک شخصیت مرموز میخ کوب کرده است. یکی از دوست داشتنی ترین شخصیت ها و فیلم های این بازیگر به نام ‘استری’ همگی قرار است اکنون در ژاپن اکران شود.

Shraddha Kapoor shared this exciting news with her fans on social media with the caption, “Stree is all set to conquer #Japanð ̄ðμ. امروز آزاد ميشي، مراقب باش. #StreeinJapan” (sic)

نگاهی داشته باشد:

Shraddha Kapoor Instagram Story

این فیلم زمانی که در هند منتشر شد و پس از ساهو وز عظیمی ایجاد کرد، این نشانه پروژه دیگری از شرادها به فهرست فیلم هایی است که از مرزها عبور می کنند و جهانی می شوند.

این فیلم به تازگی دومین سالگرد سال خود را مشخص کرد و شرادها در رسانه های اجتماعی اش که آن را جشن می گرفتند، کاروکسل هایی را به اشتراک گذاشته بود.

آهنگ ‘مایلگی مایلگی’ تبدیل به یک ضربه بزرگ شده بود و با آن حرکت های منحصر به فرد، Shraddha ساخته شده سر به نوبه خود و برنده قلب بیش از حد. در این فیلم راجکوممار رائو و پانکاج تریپاتی نیز بازی می کنند. استری همچنین اولین همکاری شرادها با بازیگران را نشان می دهد. شخصیت مرموز شرادها هنوز حل نشده و تماشاگران منتظر بیشتر هستند! آیا همچنین می دانستید که شرادها اولین بازیگری است که این نقش را در یک کمدی ترسناک در بالیوود رهبری می کند؟

این بازیگر هم اکنون در کنار رانبیر کاپور در حال آماده شدن برای شخصیت خود در کارگردانی لوو رانجان است.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار