جلوگیری از بیرون رفتن ما نیست در تعطیلات: Sachin Tendulkar به مردم می گوید در توییتر

جلوگیری از بیرون رفتن ما نیست در تعطیلات: Sachin Tendulkar به مردم می گوید در توییتر – ورزشی

به روز شده: Apr 26, 2020, 11:39 IST | سرپرستان | بمبئی

هند تحت مستند از نیمه شب شنبه برای 21 روز بعد به مقامات سعی کنید برای جلوگیری از گسترش رمان coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 500 نفر در این کشور تا کنون ادعا کرده است بیش از 10 زندگی می کند

Sachin Tendulkar in the video he posted on Twitter

Sachin Tendulkar در این ویدئو او ارسال شده در توییتر

افسانه ای هند کریکت Sachin Tendulkar روز چهارشنبه درخواست مردم به مرحله خارج از خانه های خود و پایبند به دستورالعمل های دولت و مقامات بهداشتی در پی جاری coronavirus بیماری همه گیر.

هند تحت مستند از نیمه شب شنبه برای 21 روز بعد به مقامات سعی کنید برای جلوگیری از گسترش رمان coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 500 نفر در این کشور تا کنون ادعا کرده است بیش از 10 زندگی می کند.

در یک ویدیو ارسال شده در توییتر خود رسیدگی Tendulkar گفت که مردم نیاز به درک است که وضعیت موجود است نه یکی مثل تعطیلات که در آن آنها می توانند پرسه زدن و دیدار با مردم دیگر.

“Namaste دولت ما و کارشناسان بهداشت و درمان در سراسر جهان درخواست کرده اند ما را به ماندن در داخل خانه و خارج خانه های ما وجود دارد تا در موارد اضطراری. اما برخی از افراد این توصیه را جدی بگیرید. من را دیده اند برخی از فیلم ها که در آن مردم در حال بازی کریکت در خارج” 47 ساله گفت.

“هر کس احساس می کند که آنها باید بیرون بروید و دیدار با دوستان. اما در حال حاضر زمان مناسب نیست. که بسیار خطرناک برای کل ملت است. به یاد داشته باشید, این روزها نه تعطیلات. اگر coronavirus رسیده است و کشور ما به این دلیل است که ما تنها.

“ما نیاز به ماندن در خانه برای پزشکان و پرستاران و متخصصان پزشکی هستند که خطر جان خود را برای ما. این حداقل است که ما می توانیم برای آنها انجام با پیروی از توصیه های خود را.

“من و خانواده ام را ملاقات کرده اید نیست دوستان ما از 10 روز گذشته و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار برای بعد از 21 روز به عنوان به خوبی. ما می توانیم نجات خودمان و خانواده ما با ماندن در داخل خانه و کمک در توقف گسترش coronavirus,” او اضافه شده است.

در سخنرانی خود به ملت روز یکشنبه نخست وزیر نارندرا مودی گفت: lockdown یک گام اساسی برای مبارزه با کروناویروس قاطعانه. او اضافه کرد که صرفه جویی در زندگی اولویت است که از هم اکنون.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im