هنوز هم به صدمه زدن ؟ Trisha کریشنان سهام مرموز پست رعنا-Miheeka نامزدی; حذف بعد

هنوز هم به صدمه زدن ؟ Trisha کریشنان سهام مرموز پست رعنا-Miheeka نامزدی; حذف بعد – سرگرمی

به روز شده: مارس 30, 2020, 12:25 IST | Hitlist تیم | بمبئی

Trisha کریشنان است که هنوز هم بیش از سابق شعله Rana Daggubati با آنها او تا به حال روشن/خاموش ارتباط است.

Trisha

Trisha

انگار پچ پچ جنوبی که بازیگر Trisha کریشنان است که هنوز هم بیش از سابق شعله Rana Daggubati با آنها او تا به حال روشن/خاموش ارتباط است. این Baahubali بازیگر به تازگی اعلام کرد که او را به کراوات گره با طراح داخلی Miheeka Bajaj بعد از این سال. در یک Instagram زنده Daggubati گفت که او دوستانه با exes بودند که همه برای او خوشحال.

pic

این ساخته شده Trisha ارسال یک پیام مرموز است که اعلام کرد که افرادی که خود را exes به عنوان دوستان ‘هستند بیشتر احتمال دارد به خودشیفتگی روانی’. او بعد از حذف صدای جیر جیر. در مه 4, او تا به حال آرزو Trisha در روز تولد او. فقط زمانی که طرفداران فکر می کردند که با هم Daggubati در زمان همه با تعجب در مارس 12 پیشنهاد برای Bajaj. قلب دلایل آن است که دلیل می داند هیچ چیز از.

این Baahubali بازیگر Rana Daggubati رسمی ساخته شده با Miheeka Bajaj در رسانه های اجتماعی با Roka مراسم تصاویر. این بازیگر به اشتراک گذاشته شده اخبار در مورد عشق از زندگی خود را در اوایل این ماه و در حال حاضر اواز یا موسیقی دو نفری است که تمام مجموعه را غوطه.

این Roka مراسم در تاریخ 21 مه سال 2020 و طرفداران او نمی تواند جلوگیری از ریختن آرزوهای خوب برای خوشحال شروع به یک زندگی جدید است. Rana Daggubati به اشتراک گذاشته تصویر مبارک در Instagram به همراه Miheeka و نوشت: “و این رسمی است!! [sic]”

در میان coronavirus شیوع بسیاری از این جشن ها به تعویق افتاده اند توسط مردم است. خوب بسیاری هستند مطیع قوانین در شرایط میزبانی یک گردهمایی اجتماعی و به نظر می رسد مانند رعنا و Miheeka جشن بود.

اخبار در آمد و به عنوان یک سورپرایز بزرگ برای طرفداران خود است. رسانه های اجتماعی پیروان در حال انتظار برای برخی بیشتر خوشحال تصاویر و نوشته های از Rana Daggubati و Miheeka Bajaj. صحبت کردن در مورد مشابه وجود دارد گمانه زنی در مورد رعنا و Miheeka ازدواج در ماه دسامبر, اما آن را مانند به نظر می رسد همه آنها را به قول به زودی.

تبریک Miheeka و رعنا!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>