چوب-مبارزه با ‘جنگجو aaji’ از پونا می شود ستایش از کمک رسانه های اجتماعی

چوب-مبارزه با ‘جنگجو aaji’ از پونا می شود ستایش از کمک رسانه های اجتماعی – اخبار

به روز شده: Jul 26, 2020, 18:14 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | پونا

Shantabai Pawar دیده می شد در این ویدئو نشان نمونه حرکت از چوب مبارزه در خیابان های پونا برای به دست آوردن پول برای خانواده اش

A screengrab from the video shared by ANI on Twitter

یک screengrab از این ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط ANI در توییتر

85 سال از پونا است که باران با ستایش و کمک از شهروندان در میان COVID-19 همه گیر پس از یک تصویری از نمایشگاه استعداد خود را در چوب-مبارزه با رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی درآمد او به نام “جنگجو aaji’ یا ‘جنگجو مادر بزرگ’. این ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از افراد مشهور, ستایش استعداد او است.

زن به عنوان Shantabai Pawar دیده می شد در این ویدئو نشان نمونه حرکت از چوب مبارزه در خیابان های پونا برای به دست آوردن پول برای خانواده اش. “راه رفتن tightrope تعادل در یک بطری یا Lathi-Kathi خانواده من است میراث. من آموخته مهارت از پدر من زمانی که من هشت, و این چیزی است که من رو به جلو است. این است که ما خانواده را منبع نان و کره است. پس از پدر من گذشت من به ارث برده lathis و حتی امروز آنها با من هر زمان که من به بیرون رفتن برای کار من” Pawar به نقل از به نقل از هند اکسپرس.

با همه گیر ترک خیابان-اجرا بدون کار Pawar آن را بر خودش برای به دست آوردن پول برای زنده ماندن حتی به او گفته شد که او با قرار دادن سلامت او در خطر است. “وجود چند نفر که به من گفت که از آنجا که من پیر هستم و من باید برای رفتن از من بیشتر مستعد ابتلا به کوروناویروس. اما برای دیدن نوه من مبارزه با گرسنگی در چنین شرایطی چیزی است که من می تواند تحمل نمی,” او گفت: به نقل از.

حتی به عنوان Pawar را بدست آورده به طور متوسط از 200 تومان به 300 تومان و هر زمان که او انجام می دهد در خیابان, مستندات ساخته شده همه چیز دشوار است برای او. “فروشگاه متوقف شد و به من دادن مواد غذایی. پس از آن غیر ممکن بود به پایان می رسد دیدار در یک خانواده بزرگ است که شامل چند فرزندان کوچک من تصمیم گرفتم برای نمایش من چوب-مبارزه با مهارت در جاده ها به طوری که کاربران می دهد پول,” او گفت:.

Pawar نیز مشغول به کار در بالیوود فیلم با اعضای خانواده به عنوان یک پس زمینه گذاشت. با تصویری رفتن ویروسی در رسانه های اجتماعی او متوجه شده توسط مشاهیر مانند Sonu Sood, Riteish Deshmukh, Randeep Hooda و همچنین پونا کمیسر پلیس K Venkatesam. پس از این ویدئو ویروسی رفت و اجتماعی, گروه Nirmitee و Shivneri اعتماد نزدیک او با کمک خانواده اش.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید