استیون اسپیلبرگ دوباره تصور داستان وست ساید

استیون اسپیلبرگ دوباره تصور West Side Story – سرگرمی

انتشار: Mar 18, 2020, 14:52 IST | سرپرستان | لس آنجلس

کلاسیک نیویورک داستان داستان دو عاشق — ماریا پورتوریکو که برادر برنارد رهبر کوسه باند خیابان و تونی سابق رهبر جت که مبارزه کوسه.

Steven Spielberg

استیون اسپیلبرگ

استیون اسپیلبرگ فیلمساز می گوید که او می خواست به یک فیلم را در نبرد در برابر بیگانه ستیزی و تبعیض نژادی. که دلیل او تصمیم گرفت به reimagine موسیقی داستان وست ساید برای صفحه نمایش بزرگ است.

“‘داستان وست ساید” بود در واقع اولین قطعه موسیقی محبوب خانواده ما تا کنون اجازه ورود به صفحه اصلی. من absconded با آن — این بود که بازیگران آلبوم از سال 1957 برادوی موسیقی — و فقط کاهش یافت و به طور کامل در عشق با آن به عنوان یک بچه. ‘داستان وست ساید” شده است که یکی از فراموش نشدنی وسوسه که من در نهایت داده, در,” اسپیلبرگ گفته Vanity Fair.

کلاسیک نیویورک داستان داستان دو عاشق — ماریا پورتوریکو که برادر برنارد رهبر کوسه باند خیابان و تونی سابق رهبر جت که مبارزه کوسه.

ماریا خواهد بود با بازی راشل Zegler در حالی که کودک راننده بازیگر Ansel Elgort ستاره خواهد شد که تونی. اول به نظر می رسد از قرن 20th Studios توزیع فیلم منتشر شد به تازگی.

این فیلم قرار است برای انتشار در ماه دسامبر هر دو رمان و یک جرم و جنایت داستان. این یک داستان از باندهای خیابانی ، نژادپرستی و خشونت در سایه افزایش آسمان خراش ها.

“این داستان نه تنها یک محصول از زمان خود را اما که زمان بازگشت و این بازگشت با یک نوع اجتماعی خشم” اسپیلبرگ گفت: “من واقعا می خواستم بگویم که پورتوریکو Nuyorican تجربه اساسا مهاجرت به این کشور و مبارزه برای زندگی و به کودکان و به نبرد در برابر موانع از بیگانه ستیزی و تبعیض نژادی.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>