استیون اسپیلبرگ ‘نگران’ بیش از دختر Mikaela اسپیلبرگ انجمن حرفه ای

استیون اسپیلبرگ ‘نگران’ بیش از دختر Mikaela اسپیلبرگ انجمن حرفه ای – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 25, 2020, 09:08 IST | سرپرستان |

استیون اسپیلبرگ نگران است بیش از دخترش Mikaela اسپیلبرگ تصمیم به شروع یک حرفه ای به عنوان یک ستاره پورنو. Mikaela اعلام کرد در حالی که به عقب که او خواهد بود به دنبال یک حرفه ای در فیلم بزرگسالان میباشد.

Mikaela Spielberg with father Steven Spielberg

Mikaela اسپیلبرگ با پدر استیون اسپیلبرگ

استیون اسپیلبرگ فیلمساز نگران است بیش از دخترش Mikaela اسپیلبرگ تصمیم به شروع یک حرفه ای به عنوان یک ستاره پورنو.

Mikaela اعلام کرد در حالی که به عقب که او خواهد بود به دنبال یک حرفه ای در فیلم بزرگسالان میباشد. در حالی که اسپیلبرگ عمومی صحبت در مورد این مسئله هنوز منابع به اشتراک گذاشته اند Hollywood mogul و بازیگر, همسر, Kate Capshaw گزارش واکنش, گزارش aceshowbiz.com.

“به عنوان Mikaela گفت: Steven و کیت چیزی جز حمایت از او به عنوان آنها با تمام فرزندان خود را” یک منبع گفت.

دوم منبع برچسب گذاشته شده توسط عنوان یک دوست خانوادگی اما گفت: “بدیهی است که اگر آنها خجالت او ناگهانی عمومی پذیرش از ورود به کارگر جنسی جهان است. آنها نگران چگونه (میکائلا را وحی) به نظر می رسد برای بچه های دیگر که در حال تلاش برای حمایت اما که هم خجالت کشیدم. این قطعا نیست که چگونه آنها مطرح شد.”

این منبع افزود: “ظاهر استیون و کیت که تکامل یافته ترین پدر و مادر در جهان و عشق بچه های خود را فراتر از تمام اندازه گیری همواره حمایت از Mikaela و سعی کنید او را درک کنیم.”

در حالی که Spielbergs اجازه دهید کودکان خود را از جمله میکائلا را انتخاب کنید مسیر خود را و “فقط می خواهید بهترین ها را برای او” آنها نمی تواند کمک کند تبدیل شدن به “نگران آن است که این مسیر ممکن است در نهایت بهترین بودن.”

چرا امتیازش را انتخاب کرده است به یک ستاره پورنو? “(Steven و کیت) دوستان با بسیاری از افراد هنری و کسانی که مردم پیچیده هستند و برخی پیچیده اند بچه ها. همه آن می شود. بعضی از بچه ها بدون توجه به چه مزایا و یا حتی اینکه از آنها فقط از دست داده است. شاید Mikaela احساس نالایق از او مردمی از نام او که او هرگز نمی تواند به آن زندگی می کنند. آن را سخت به این محصول از پدر و مادر که بسیار موفق” خانواده دوست و مشاهده شده است.

خانواده دوست و در ادامه می گویند که “هر کس به رسمیت می شناسد و این هیچ ربطی به چگونه Steven و کیت مطرح Mikaela” به عنوان فیلمساز شناخته شده است به عنوان یک فرد است که “نوع فراتر از باور”.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im