خرید رپورتاژ

استیو اسمیت: به دنبال به جلو به دشمن پذیرش از آفریقای جنوبی طرفداران – ورزشی

به روز شده: فوریه 20, 2020, 12:14 IST | ANI | ژوهانسبورگ

در سال 2018 وارنر اسمیت و کامرون Bancroft درگیر شدند در توپ-دستکاری در کیپ تاون آزمون و به عنوان نتیجه سه نفر به حالت تعلیق در آمد توسط کریکت استرالیا برای یک سال

Steve Smith

استیو اسمیت

پیش از این سه بازی سری T20I در مقابل آفریقای جنوبی, استرالیا, رودخانه استیو اسمیت در روز چهارشنبه گفت که او به دنبال به جلو به دشمن پذیرش در او پرتاب از Proteas طرفداران. استرالیا بازی کرده است و یک T20 بین المللی از ماه نوامبر و این سمت را برای اولین بار تور بازگشت به آفریقای جنوبی پس از به توپ-رسوایی دستکاری در سال 2018 است.

در سال 2018 وارنر اسمیت و کامرون Bancroft درگیر شدند در توپ-دستکاری در کیپ تاون آزمون و به عنوان نتیجه سه نفر به حالت تعلیق در آمد توسط کریکت استرالیا برای یک سال.

“آنها خصمانه در بهترین زمان در اینجا” اسمیت گفت. “این من را خسته نمی کند بیش از حد. مانند جاستین (لانگر) گفت: ما تا به حال لباس تمرین در انگلستان که در آن وجود دارد کمی منصفانه رفتن اما من صادقانه آن را متوجه نمی, به خصوص هنگامی که من پنبه حلاجی شده” ESPN Cricinfo به نقل از اسمیت عنوان کرد و گفت.

“من واقعا نمی شنیدن هر چیزی را که می گذرد و من بلوک آن همه است. شاید کمی زمانی که من فیلدینگ. اما پس از آن دوباره آن را فقط عبارت از آن تاثیر نمی گذارد من. من فکر می کنم من انجام خواهد شد برخی از outfielding بنابراین من به دنبال به جلو به آن. من به شما لبخند و خنده و بازی و سرگرم کننده,” او اضافه شده است.

پس از ساخت خود باز گشت در سال 2019 اسمیت به ثمر رساند تا دو قرن و دو-صد در خاکستر صد در تازه ترین ODI نوبت در برابر هند و دو شکست نخورده در دهه پنجاه در آخرین سه T20 نوبت.

“من شده اند به تعداد کمی از رستوران ها که در آن مردم بوده است ، بچه ها آمده اند و تا به حال چند عکس به طوری که خوب بوده است. آن بوده است بسیار عادی به زمانی که من اینجا بوده که قبلا” اسمیت گفت. استرالیا آینده در آفریقای جنوبی در سه T20Is و به عنوان بسیاری از ODIs. اولین T20I برگزار خواهد شد در فوریه 21.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de