ماندن در خانه می گوید بمبئی قدیمی ترین آزمون بازیکن Chandrakant Patankar

ماندن در خانه می گوید بمبئی قدیمی ترین آزمون بازیکن Chandrakant Patankar – ورزشی

به روز شده: Mar 27, 2020, 07:29 IST | کلیتون Murzello | بمبئی

Dr Chandrakant Patankar, 89 سال و 124 روز سن تاکید کرد که او دیده است و نه ملت در چنین وقفه دولت در تمام این سال است.

Dr Chandrakant Patankar

Dr Chandrakant Patankar

اگر هر گونه شواهد بیشتری مورد نیاز بود که چگونه بسیار منحصر به فرد این بار می آید از بمبئی قدیمی ترین زندگی تست کریکت.

Dr Chandrakant Patankar, 89 سال و 124 روز سن تاکید کرد که او دیده است و نه ملت در چنین وقفه دولت در تمام این سال است.

“من هرگز نمی تواند تصور کنید این سناریو که در آن همه چیز آمده است به توقف” Patankar دکترا در مدیریت مواد گفت: اواسط روز از طریق تلفن در روز پنج شنبه.

Coronavirus ناشی از مستند مانع Patankar از مصرف خود و قدم زدن در شب دیدار با سن و سال او-گروه دوستان و حضور فرد تابع در Ambekar نگر اقامت در پارل.

“من در خانه ام در همه زمان ها و پیوستن به تمام دستورالعمل های که قرار داده شده است رو به جلو گفت:” سابق wicketkeeper-رودخانه که نماینده هند در یک آزمون برابر نیوزیلند در طول 1955-56 انتخاب شد فصل است.

Patankar که صرف روز خود را جوانتر در پونا تنها می تواند در قرعه کشی شباهت به زمانی که بمبئی شهرستان همسایه دست و پنجه نرم با موارد متعدد از حصبه.

“جنبش در خیابان ها محدود بود و پدر من—یک پزشک—تا به حال بسیاری از بیماران در آینده برای تزریق. من استفاده می شود برای کمک به او گفت:” Patankar.

Dr تریمبک Patankar زندگی 100 سال بود و مفتخر به دیدن پسرش Chandrakant سپس 55 کامل دکترا در مدیریت مواد در سال 1985. Patankar Sr می خواستم Chandrakant به دنبال دارویی قدم به قدم اما یک کارشناسی ارشد در رشته جانورشناسی حتی در حالی که بازی رقابتی کریکت در بمبئی به اندازه کافی خوب بود.

Patankar متقاعد شده است که اگر مردم دور ماندن از هر یک از دیگر در خیابان در حالی که این ویروس را فتح خواهد شد و این بحران به پایان خواهد رسید: “نگاه این است که در مورد هوا. این افراد موضوع است. آن را ضروری است به ماندن در خانه به دنبال یک مسیر بهداشتی و برخی از صبر و شکیبایی است. اگر هر کس که این خواهد شد.”

Patankar توصیه های ساده و در عین حال صدا. آن صادق است از علمی و cricketing زاویه به دلیل صبر و اقامت در چین است که بخش بسیار زیادی از شکل سنتی بید بازی که Patankar نمایش داده می شود زمانی که او نگه داشته درها یا batted در طول کلاس اول کریکت حرفه ای که میرسد سال 1949-50 به 1967-68.

Patankar هند سوم قدیمی ترین آزمون بازیکن. در صدر فهرست کاپیتان سابق Dattajirao Gaekwad (سال 91, 152 روز) پس از CD Gopinath (90 سال 26 روز).

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>