‘متحده نیاز به اولویت بندی فاجعه حکومت’

‘متحده نیاز به اولویت بندی فاجعه حکومت’ – اخبار

به روز شده: مه 27, 2020, 08:22 IST | سازمان | کلکته

باید اعتراف کنم آن را بسیار دشوار بود. ما تا به حال هیچ گزینه ای دیگر اما به گله مردم از روستاها به طوفان پناهگاه و آنها را در یک موقعیت که در آن لحظه به رعایت اقدامات ایمنی مانند اجتماعی فاصله

NDRF personnel work to clear an uprooted tree from a road, in Kolkata, on Tuesday. Pic/PTI

NDRF کار پرسنل برای روشن شدن یک بی خانمان درخت از یک جاده در کلکته در روز سه شنبه. عکس/PTI

طوفان Amphan که عذاب بسیار بنگال غربی و بخش هایی از Odisha آمد در سراسر به عنوان یک موقع درس برای upgradation زیرساخت ها در مناطق روستایی و بر نیاز به صورت متحده به اولویت به فاجعه حکومت NDRF رئیس SN Pradhan گفت. Pradhan گفت: افراطی حوادث طبیعی در حال رفتن به طور مکرر در حال حاضر با تغییر آب و هوا و تنها راه برای نجات زندگی بیشتر و کاهش آسیب به اموال از طریق فاجعه-انعطاف پذیر زیرساخت ها به ویژه در ساحلی کمربند.

Super cyclone Amphan بود موقع درس است که ما نمی توانیم شانس دیگر. روستاها را به طوفان سازه های مقاوم در برابر حتی اگر آنها hutments برای فقرا به خصوص در مناطق ساحلی. طرح های مسکن مانند Pradhan Mantri Awas Yojana ترکیب باید cyclone-مقاوم در برابر طرح است. یکی دیگر از جدی نیاز است زیرزمینی برق در مناطق روستایی و نقاط ساحلی. من می دانم که آن را نمی ممکن است مقرون به صرفه است اما هیچ فن آوری است که برای شروع با, شما باید به فشار برای آن مدیر کل فاجعه ملی در پاسخ گفت: نیروی PTI در مصاحبه. در مجموع 86 نفر کشته و lakhs ارائه شد بی خانمان به عنوان طوفان قطع قنداق کردن از طریق نیم دوجین منطقه بنگال غربی از جمله دولت سرمایه Kolkata, on May 20.

شدید باد منفجر دور shanties پهن kutcha خانه و خانمان و هزاران درخت و قطب الکتریکی است. Amphan نیز تحت تاثیر قرار تقریبا 45 لاخ مردم آسیب دیده و تعداد زیادی از خانه ها در مناطق ساحلی همسایه Odisha. Pradhan گفت: جاده ترخیص کالا از گمرک است که بیش از 90 درصد تکمیل در بسیاری از شدت متاثر از منطقه بنگال غربی که در آن 38 NDRF تیم مستقر شده اند از جمله 19 به تنهایی در کلکته. بین روستا و نزدیکترین شهر اتصال شده اند تا حد زیادی ترمیم شده و حتی در South 24 Parganas که در میان سخت ترین ضربه بخش زیادی از ترافیک است که در حال حاضر در جاده ها. اما بازسازی kutcha خانه ها در مناطق روستایی را به او گفت.

بالا NDRF رسمی گفت: بسیاری از مردم در حال حاضر آغاز شده و قصد بازگشت از طوفان پناهگاه و تعمیر خانه های خود را. Pradhan گفت: بیشتر NDRF تیم منتقل شده است از دهستان به کلکته که در آن تظاهرات بیش از قدرت و تامین آب اختلال شده اند مواج در مناطق مختلف به صورت چند روز گذشته. تکمیل عادی در کشور است که هنوز هم یک یا دو روز دور, او گفت:. مدیر کل گفت: COVID-19 همه گیر مرکب چالش حرکت مردم به ایمنی و صرفه جویی در زندگی به عنوان طوفان بطرف سمت غرب بنگال و Odisha. باید اعتراف کنم آن را بسیار دشوار بود. ما تا به حال هیچ گزینه ای دیگر اما به گله مردم از روستاها به طوفان پناهگاه و آنها را در یک موقعیت که در آن لحظه به رعایت اقدامات ایمنی مانند اجتماعی فاصله.

اما آنچه ما انجام داد این بود که بهترین چیزی که بعد از ما می تواند انجام دهد و این است که برای پاکسازی پناهگاه های جداگانه مردم را به گروه های کوچک هر نگه داشتن یک فاصله امن از دیگر و آنها را به پوشیدن ماسک. ما برای اولین بار بود که هدف را در معرض ایمنی و سپس به دنبال COVID پروتکل Pradhan گفت. در گزارش از یک NDRF پرسنل تست مثبت برای COVID-19 او گفت: آن یک مورد است و نباید باعث نگرانی فدرال احتمالی نیروی قرار داده و در محل دقیق پروتکل های ایمنی از ژانویه تاکنون است.

Pradhan گفت: با طوفان در حال تبدیل شدن بیشتر به طور منظم حتی در تابستان آن زمان است که به نوبه خود توجه خود را به فاجعه حکومت. شما نمی توانید سازش در فاجعه حکومت به هر قیمتی. دولت باید درمان آن را به عنوان یک قاعده و نه استثنا. اگر یک دولت خوب است در فاجعه حکومت آن را خوب خواهد بود به طور کلی حکومت نیز هست و نه راه دیگری دور. ضروری است که خود را از بحران مدیریت تیم به طور کامل آموزش دیده و آماده شده قبل از اینکه یک فاجعه مانند طوفان حملات این مقام ارشد گفت.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de