متحده ممکن است آزادی بیشتری برای تصمیم گیری در خروج از مستند

متحده ممکن است آزادی بیشتری برای تصمیم گیری در خروج از مستند – اخبار

به روز شده: مارس 30, 2020, 07:43 IST | Dharmendra Jore | بمبئی

اتحادیه وزیر امور خانه به دنبال پیشنهادات از وزرای ارشد

Shops, malls and multiplexes might continue to be closed after lockdown-4 is lifted. Pic/Satej Shinde

مغازه ها و مراکز و multiplexes ممکن است همچنان بسته پس از مستند-4 برداشته شده است. عکس/Satej Shinde

اتحادیه دولت است به احتمال زیاد به ارائه آزادی بیشتر به ایالات متحده در حالی که برنامه ریزی مستند خروج در ماه ژوئن. پس از مستند-4 به پایان می رسد در مه 31, مرکز را مجبور به قرار دادن یک تجدید نظر در سیاست در محل و روز شنبه یا یکشنبه.

منابع گفت: اتحادیه وزیر امور خانه Amit Shah به دنبال پیشنهادات از وزرای رئیس چندین متحده است. مرکز شد به احتمال زیاد به لغو محدودیت اما با این شرط که ایالات متحده نمی خواهد دست انداختن سلامت ملی (COVID-19) دستورالعمل و منفی لیست است که می تواند صادر شده با ملی جدید سفارشات گفت: منبع.

مدارس ممکن است باز نمی شود

مغازه ها و مراکز multiplexes مدارس/دانشکده تئاتر و اجتماعات شده اند نه مجاز است و نه ممکن است اجازه داده شود در مرحله بعدی نیز می باشد. این ماهاراشترا دولت ممکن است تصمیم گیری در هتل ها و رستوران ها. تا آنجا که ماهاراشترا نگران است محدودیت های اعمال شده کاسته در غیر مناطق قرمز در مطابق با این مرکز دستورالعمل. اما سفر هوایی شده است مجاز به طور کامل با تعداد محدودی از پروازهای عملیاتی از بمبئی و حمل و نقل عمومی باقی می ماند بسته در بسیاری از مکان ها از جمله دولت سرمایه است. اقتصادی و واحدهای صنعتی را از سر گرفت در غیر مناطق قرمز اما متفقین فعالیت نمی گرفت.

قبلا نخست وزیر نارندرا حال تعامل با سیستم مدیریت محتوا, اما این بار شاه که وزارت مسئول ملی مدیریت بحران است (رئیس سازمان) بوده و وظیفه با برنامه ریزی گام های بعدی در مشاوره با متحده است.

‘مرحله بعدی نمی خشن’

معاون وزیر Ajit Pawar روز جمعه گفت که انتظار قدرت بیشتر در تصمیم گیری مرحله بعدی که نمی توان یک سخت مستند. وزارت امور خارجه دبیر کل Ajoy مهتا گفته بود اوایل این هفته است که این محدودیت برداشته شود ٬ در یک کالیبره شیوه ای. رهبری سیاسی در دولت تقسیم شده است بیش از ارائه تسهیلات زمانی که این بیماری همه گیر رشد کرده است در مکان هایی مانند بمبئی. “از ماها Vikas Aghadi ترکیبات مختلف مجموعه ای از برنامه های خروج اقتصادی و نگرانی های سیاسی که آنها را به فرایند هماهنگ برای سهولت زندگی بدون به خطر انداختن بحران بهداشت و درمان گفت:” یک افسر ارشد در Mantralaya اضافه کردن تمرکز خواهد بود بر لغو محدودیت در ذهن است که “ما باید به زندگی با رمان کروناویروس”.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de