دولت basketballer Pritish با بهره گیری از مستند دوره برای یادگیری سینت سایزر

دولت basketballer Pritish با بهره گیری از مستند دوره برای یادگیری سینتی سایزر – ورزشی

به روز شده: Mar 28, 2020, 13:51 IST | Subodh Mayure | بمبئی

Maharashtra’s امیدوار کننده بازیکن بسکتبال Pritish Kokate, 17 که بخشی از NBA هند آکادمی است و به طور کلی در پایگاه خود در گریتر نیدا برای دو سال گذشته اما به لطف مستند او در حال حاضر قادر به صرف زمان با خانواده اش در پونا.

Pritish Kokate (right) learns the synthesizer from brother Shubham

Pritish Kokate (سمت راست) می آموزد سینت سایزر از برادر Shubham

21 روز در سراسر کشور مستند ساخته شده است که اکثر globe-trotting به ورزشکاران اقامت محدود به خانه های خود. این ‘زمان’ نیز با توجه به آنها یک فرصت برای کشف خود, سرگرمی, چیزی است که آنها در غیر این صورت هرگز تا به حال هر زمان.

ماهاراشترا امیدوار کننده بازیکن بسکتبال Pritish Kokate, 17 که بخشی از NBA هند آکادمی است و به طور کلی در پایگاه خود در گریتر نیدا برای دو سال گذشته اما به لطف مستند او در حال حاضر قادر به صرف زمان با خانواده اش در پونا.

Kokate جدید معمول پس از گذشته یک هفته شده است برای تمرین مهارت های خود را کمی در سبز جامعه مستعمره زمین در نزدیکی Balewadi و بعد از آن کار بر روی تناسب اندام خود را.

اما از بعد از ظهر به بعد Kokate تیم با برادر بزرگتر خود Shubham برای یادگیری, سینت سایزر, دستگاه های الکترونیکی است که به تولید موسیقی صدا.

“من در تلاش برای یادگیری سینت سایزر از برادر بزرگتر من است که کار از خانه. این سرگرمی من به عنوان یک استرس منفجر یاخوردکننده. آن را نیز کمک به من برای بهبود هماهنگی دست و چشم چون شما باید به فشار کلیدهای خاص برای تولید برخی صداها و ریتم مناسب. ما در حال لذت بردن از هر شرکت دیگر. حتی پدر و مادر ما [Jitesh و Samidha] به ما بپیوندید” Kokate گفت: اواسط بعد از پونا.

Kokate یک کلاس دوازدهم دانش آموز است و همچنین استفاده از وقت خود را به آماده شدن برای SAT (Scholastic Aptitude Test) او به عنوان هدف به ثبت نام در یک دانشگاه آمریکایی در سال آینده.

“هدف من این است که به بازی در NBA. من برنامه ریزی برای انجام تحصیلات عالی در ایالات متحده به عنوان کمک خواهد کرد که من بازی وجود دارد” گفت: Kokate که نشان داده شده است ماهاراشترا در شش قهرمانی ملی مختلف در سراسر سن گروه بندی.

صحبت کردن در مورد تجربه خود را در NBA برنامه Kokate بود که به نمایندگی از NBA هند آکادمی سمت در لیگ بسکتبال (U-16) در مجارستان در سال گذشته گفت: “قبلا من استفاده می شود به بازی انفرادی و اما در NBA آکادمی من آموخته اهمیت عبور.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>