شروع فصل با پلیس سپر نمی Kanga لیگ

شروع فصل با پلیس سپر نمی Kanga لیگ – ورزش

به روز شده: May 16, 2020, 07:39 IST | Subodh Mayure | بمبئی

با توجه به Sulakshan Kulkarni های بمبئی انجمن کریکت (MCA) باید از سر نجومی با پلیس سپر به جای Dr HD Kanga لیگ کریکت.

Sulakshan Kulkarni

Sulakshan Kulkarni

سابق بمبئی wicketkeeper-رودخانه و Ranji جایزه برنده مربی Sulakshan Kulkarni 53 است استفاده مداوم Coronavirus ناشی از مستند به گچ کردن یک نقشه راه برای بمبئی کریکت محلی نجومی که می تواند آغاز نسبت به پایان سال.

با توجه به بمبئی انجمن کریکت (MCA) باید از سر نجومی با پلیس سپر به جای Dr HD Kanga لیگ کریکت. او می گوید که از این پس باید به دنبال Purshottam سپر بار سپر و جوان, دوستان داشتن رابطه جنسی سپر مسابقات برای اطمینان از بمبئی به خوبی آماده برای Ranji جام فصل است. “وصول باید انجام دور با Kanga لیگ ‘A’ و ‘B’ بخش این فصل به دلیل در Ranji جایزه هیچ نقش در کشف زمین.

“فصل گذشته ما پرتاب کنندگان در زمان مقدار زیادی از درها در Kanga مسابقات لیگ برتر است اما ما موفق به دریافت 20 درها در Ranji بازی. ما باید در شروع فصل با دو روز پلیس سپر مسابقات با 12 تیم [دو گروه شش] از اواسط ماه سپتامبر [در تعطیلات آخر هفته] با نهایی در اواسط اکتبر” Kulkarni می گوید اواسط روز است.

او احساس می کند 16-تیم Purshottam سپر [چهار گروه با سه بازی لیگ] را می توان از اواسط اکتبر تا اواسط نوامبر به دنبال جوان, دوستان داشتن رابطه جنسی محافظت از اواسط نوامبر تا اواسط ماه دسامبر.

Kulkarni احساس وصول می تواند تشویق شرکت های بزرگ تیم به نمایندگی از U-16) و (U-19 اطفال در برابر سپر ‘A’ و ‘B’ بخش.

“در برابر سپر ‘A’ و ‘B’ بخش وصول می تواند شرکت طرف شامل یک زن و شوهر از U-16) و (U-19 بازیکن است. این را به نفع گروه سنی تیم به خوبی بازیکنان ارزشمند عمل” پیشنهاد Kulkarni شده است که بخشی از سه Ranji جایزه تیم برنده (1993-94, 1994-95 و 1996-97) علاوه بر دو Irani جام پیروزی از 1994-95 و 1997-98.

“رفتن توسط این برنامه حدود 150 بازیکن حداقل 18 و حداکثر 26 نوبت به خود را اثبات کند.

“این کمک خواهد کرد که انتخاب و مربیان که پس از آن مجبور به تکیه بر فصل گذشته عملکرد” به این نتیجه رسیدند Kulkarni که مربی Ajit Agarkar-led بمبئی طرف به آن 40 Ranji عنوان جایزه در 2012-13.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de