سودیپ ساهیر که نقش راجیف بان سال را در ترا یار هون ماین بازی می کند، از شخصیت او در این نمایش و اینکه چرا تماشاگران فوراً با مفهوم نمایش ارتباط خواهند داشت، صحبت می کند.

Ssudeep Sahir as Rajeev Bansal in Tera Yaar Hoon Main. Picture courtesy/PR

Ssudeep Sahir as Rajeev Bansal in Tera Yaar Hoon Main. حسن نیت ارائه میدهد تصویر / روابط عمومی

ترا یار هون ماین یک نمایش سبک دل از تلویزیون سونی ساب است. این داستان بر اساس یک رابطه پدر و پسر است، داستان در مورد خانواده بان سال در جایپور است و حول محور دو نفره پدر و پسر راجیف و ریشاب با بازی سودیپ ساهیر و آنش سینها می چرخد. Ssudeep در یک گپ پرده دار از شخصیت خود در این نمایش صحبت می کند که چرا تماشاگران فوراً و بیشتر به مفهوم نمایش مربوط خواهند شد…

چي باعث شد اين نمايش رو قبول کني ترا ياار هون مين؟
من هيچوقت بر اساس يه رابطه پدر و پسر به داستاني برخورد نکردم بنابراین این یک مفهوم متفاوت و در عین حال نسبی است. آنچه خاص است این است که دیدگاه مغرضانه ای را به ارمغان نمی آورد چرا که یک پدر و همچنین دیدگاه پسر را نشان می دهد. فکر خیلی تازه است و مطمئنم که همه به بعضی ها یا راه دیگر با آن ارتباط برقرار خواهند کرد. اين دقيقا همون چيزيه که منو به قبول ترا يار هون مين راند .

مفهوم این نمایش چیزی است که در تلویزیون هند چندان لمس نشده است. لطفا در مورد آن نظر دهید
این واقعا یک مفهوم بسیار منحصر به فرد و یکی است که مخاطبان فورا به آن مربوط خواهد شد. در زمان امروز که بیشتر نمایش ها بر اساس مفهوم ساس-باهو و برخی بر اساس یک رابطه پدر و دختر است، ترا یار هون ماین با رویکرد منحصر به فرد خود چشم انداز تازه ای را به ارمغان می آورد. این نمایش از زمان های در حال تحول و تأثیر آن بر هر نسل در یک خانواده الهام می گیرد. راجیف که مشتاق نگه داشتن زمان امروز و بخشی از زندگی پسرش است، رویکرد دوست شدن خود را در زندگی واقعی و همچنین مجازی در پیش می گیرد. در حالی که او را دوست دارد و احترام به پدرش، او می خواهد فقط آن را در آن نگه دارید و او را به عنوان یک ‘رفیق نفوذی’ در زندگی خود را

لطفا چیزی در مورد شخصیت خود را به اشتراک بگذارید
شخصیت من راجیف بانشال پدر یک پسر نوجوان به نام ریساب است که می خواهد دوست او شود. راجیف در تلاش هایش برای ایجاد پیوند با پسرش که هرگز نمی توانست با پدرش داشته باشد، سعی می کند در رسانه های اجتماعی دوست ریساب شود. اگرچه راجیف به پدرش احترام می بگذارد، اما این پشیمانی را دارد که پدرش با اینکه می خواست هرگز نمی توانست دوست او شود. بنابراین، او هر آنچه را که می تواند تلاش می کند تا به پسرش نزدیک تر شود. او مردی سخت کوش و احساسی است که خانواده اش را بالاتر از هر چیز دیگری نگه می دارد. این یک شخصیت واقعا زیباست و من سعی می کنم آن را به گونه ای به تصویر بکشم که تماشاگران احساس کنند فقط من می توانستم عدالت را با شخصیت راجیف انجام بدهم.

آیا بازی در نقش پدر برای یک کودک نوجوان برای شما دشوار یا آسان بود؟
برام سخت نبود . من به عنوان یک بازیگر همیشه آن را به عنوان چالشی می برم که فردا اگر کسی نقش پدربزرگ را به من پیشنهاد کند، با داستانی خوب، تا زمانی که بتوانم عدالت را با آن انجام دهم، این کار را انجام خواهم داد. اگر آن را قانع کننده به تصویر بکشم، فکر می کنم آن را میخ کوب کرده باشم.

رابطه ات با پدرت در حال بزرگ شدن چطور بود؟
من حتی در حالی که بزرگ می شدم رابطه زیبایی با پدرم داشته ام. او حتی دستم را محکم نگه نکرده است، چه رسد به سیلی زدن (می خندد). در ابتدا من در مطالعات خوب نبودم و یک روز او در واقع به من آمد، مرا در آغوش گرفت و گفت: «به من بگویید چه می خواهید بکنید، اگر مطالعاتی نیست.» که خود من را تشویق کرد و من شروع به انجام واقعا خوب در مطالعات. من فکر می کنم من نمی توانستم این را درک اگر او به من سیلی اما او آمدن و صحبت کردن با من به گرمی در واقع باعث شد که من متوجه است که من باید تمرکز بهتر است. من هم همین رویکرد را برای پسرم اتخاذ کرده ام.

آیا لازم است والدین دوست فرزندشان باشند؟
به شدت لازم است که بهترین دوست فرزندتان باشید. من همه چیز را به پدر و مادرم می گفتم چون همیشه مثل دوستانم رفتار می کردند. من هميشه به پسرم هم ميگم که ايلي کار اشتباهي کردي بهمون خبر بده و ما ميتونيم بهت کمک کنيم اگر بچه ها آن حمایت و درک را از پدر و مادرشان دریافت نکنند، چیزها را با آنها در میان نمی گذارند. هر پدر و مادر سبک پدر و مادر خود را دارد اما این چیزی است که من به آن اعتقاد دارم.

تو با شخصيتت ارتباط داري راجيف بانشال؟
تنها چیزی که قابل ارتباط است این است که راجیف همان قلب سودیپ را دارد. او پسر و خانواده اش را دوست دارد و برای من هم خانواده همه چیز است. به غیر از آن، فکر می کنم خیلی باحال تر از راجیف هستم. همچنین، من پیوند شگفت انگیزی با پدرم دارم، در مقابل راجیف و پدرش.

تجربه چگونه بوده است، تیراندازی برای ترا یار هون ماین؟
تیراندازی برای ترا یار هون اصلی در واقع برای من منحصر به فرد است. از روزی که شروع به تیراندازی کرده ام، هر روز لبخندی روی صورتم دارم. معمولا هنگامی که شما برای نشان می دهد ساقه، برخی از روزها خوشحال، برخی از روزها غمگین هستند و برخی نه چندان خوب اما با ترا یار هون اصلی، آن را احساس زیبا هر روز از مفهوم بسیار زیبا است. این تیم واقعا از کارگردان گرفته تا افراد خلاق و کل بازیگران عالی است. این بسیاری از سرگرم کننده در مجموعه با تمام بازیگران مشترک است. راجندرا جی یک جانباز است و من می توانم چیزهای زیادی از او یاد بگیرم. شويتا خيلي راحت باهاش کار ميکنه و داره کار درخشاني انجام ميده . آنش از آنجا که تازه است، از نظر واکنش هایش و غیره چیز جدیدی را به میز می آورد. پس، همه ميتونن يه چيز جديد ياد بگيرن.

پيغامي براي بینندگان نداري؟
اولا، من می خواهم از همه بینندگانم به خاطر عشقی که بر من دوش گرفته اند تشکر کنم، از 17 سال گذشته که برای آن در صنعت بوده ام. من امیدوارم که آنها همچنان به انجام این کار با ترا یار هون اصلی بیش از حد. من همچنین می خواهم برای انتقال است که این نشان می دهد واقعا متفاوت است و هنگامی که شما آن را تماشا کنید، شما می دانید آنچه که من صحبت کردن در مورد. بنابراین، لطفا این داستان منحصر به فرد و نسبی در مورد رابطه بین یک پدر و یک پسر را تماشا کنید.

سازمان دیده بان ترا یار هون اصلی، دوشنبه تا جمعه در 9 بعد از ظهر تنها در سونی SAB

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار