سریلانکا برنامه ریزی برای از سرگیری کریکت با میزبانی هند و بنگلادش در ماه جولای

سریلانکا برنامه ریزی برای از سرگیری کریکت با میزبانی هند و بنگلادش در ماه جولای – ورزشی

به روز شده: مارس 19, 2020, 14:18 IST | ANI | کلمبو

BCB مدیر عامل Nizamuddin چودری گفت: این هیئت در گفتگو با SLC و آنها را بپرسید بازیکنان خود را برای آمادگی قبل از تایید تور

India players

هند بازیکنان

سریلانکا از کریکت (SLC) در حال برنامه ریزی برای از سرگیری کریکت در این کشور در ماه جولای با میزبانی هند و بنگلادش و تنها اگر هر دو انجمن مربوطه تایید پیشنهاد.

“ما ساخته شده سوالات از هر دو هند و بنگلادش تخته و در انتظار پاسخ از آنها. همانطور که در حال حاضر کسانی که سری شده اند به تعویق افتاد” ESPNcricinfo به نقل از SLC مدیر عامل اشلی de Silva عنوان کرد و گفت.

همانطور که در حال حاضر نه هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند (BCCI) و نه Bangladesh Cricket Board (BCB) را تایید کرده اند این تور که شامل قابل توجهی چالش های لجستیکی از جمله داشتن بازیکن قرنطینه اقدامات صورت گرفته در COVID-19 بیماری همه گیر.

“با توجه به محدودیت در مسافرت هوایی و جنبش مردم تا 31 مه BCCI صبر کنید بیشتر از قبل سازماندهی یک مهارت مبتنی بر اردوگاه آموزشی برای آن قرارداد بازیکنان” BCCI خزانه دار آرون Dhumal گفت: در روز یکشنبه.

BCB مدیر عامل Nizamuddin چودری گفت: این هیئت در گفتگو با SLC و آنها را بپرسید بازیکنان خود را برای آمادگی قبل از تایید تور.

“ما باید در سفر محدودیت در بنگلادش و قرنطینه پروتکل ها در هر دو کشور. ما در بحث [با SLC] بنابراین همه عوامل را به بازی می آیند. ما باید به فکر بازیکنان در آمادگی بیش از حد, اما این اتفاق خواهد افتاد. بازیکنان را به عقب بر گردیم به آموزش اما ما باید به شکل از جزئیات دیگر در مورد این تور است.”

اما در سریلانکا خود حکومت را آغاز کرده اند کاهش و SLC معتقد است خود را در اواسط سال سری قابل دوام است. وجود دارد کمتر از 500 فعال مورد از این بیماری در این جزیره – که تعداد در هکتار ثابت باقی مانده است و برای حدود دو هفته است.

هند شد و با توجه به بازدید سریلانکا در اواخر ماه ژوئن به مدت سه ODIs و سه T20Is پس از بنگلادش که برنامه ریزی شده بود به بازی سه آزمون به عنوان بخشی از تست دنیای قهرمانی.

سریلانکا در حال حاضر به تعویق افتاد دو صفحه اصلی تور – دو سری تست در برابر انگلستان که در حال حاضر ممکن است در ژانویه سال آینده با توجه به د سیلوا و همچنین محدود اور سری در مقابل آفریقای جنوبی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im