قهرمان دو سرعت Hima دس بهبود پخت و پز خود را و مهارت های نقاشی در طول مستند

قهرمان دو سرعت Hima دس بهبود پخت و پز خود را و مهارت های نقاشی در طول مستند – ورزشی

به روز رسانی: 28 مه سال 2020, 07:52 IST | PTI | دهلی نو

Hima Das گفت: کمیته بین المللی المپیک گرفته بود تصمیم به تعویق انداختن توکیو بازی ها برای سال آینده با توجه به سلامت همه ورزشکاران

Hima Das. Picture courtesy/ Instagram

Hima دس. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ Instagram

برای ستاره اسپرینتر Hima دس دو ماه از coronavirus-اجباری ملی مستند نمی شد, همه چیز در مورد سلول در داخل اتاق او در NIS-Patiala او به عنوان بهبود پخت و پز خود را و مهارت های نقاشی علاوه بر انجام یوگا. همه و میدانی اعضای کمپ در NIS مجبور شدند به باقی می ماند در داخل خانه از اواسط ماه مارس تنها به داده شده پیش بروید برای آموزش در خارج از منزل از دوشنبه با تمرکز بر تناسب اندام بدون تخصصی-رویداد آموزشی در ابتدا.

“آموخته بسیاری از چیزهایی که در طول مستند مانند بهبود پخت و پز و نقاشی. آیا بسیاری از مدیتیشن و یوگا. آن جهانی مستند و این انجام شد برای ما ایمنی” Hima نوشته در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به.

پرسید: اگر او توسعه مهارت های جدید در طول مستند, او گفت:, “پخت و پز”. “من انجام یوگا داخل سالن تناسب اندام و مراقبه روزانه,” او اضافه شده است. 20-year-old world junior quartermile مسابقه قهرمان شد پاسخ به یک پرسش و یک جلسه در توییتر. او گفت که او معمولا روت برای شش ساعت در روز. پرسید: چه مدت آن را برای پیدا کردن او پیر ریتم و سرعت Hima گفت: “از آنجایی که ما از عمل به تقریبا 2 ماه, بنابراین من مطمئن هستم که آن را در زمان و همچنین آن بستگی دارد که چگونه ما مربیان طرح آموزش رژیم.”

او گفت: کمیته بین المللی المپیک گرفته بود تصمیم به تعویق انداختن توکیو بازی ها برای سال آینده با توجه به سلامت همه ورزشکاران است. Hima نیز گفت: کریکت آیکون Sachin Tendulkar است بزرگترین الهام بخش و “رویای برنده مدال طلا در بازی های المپیک”. او گفت: او اولین حقوق و دستمزد به پدر او به عنوان “رسیده و در این مرحله به این دلیل او را”.

صحبت کردن در مورد چالش های یک ورزشکار, او گفت:, “یو پی اس و فراز زندگی همیشه بخشی از یک ورزشکار حرفه ای. من اعتقاد دارم که زندگی همه چیز در مورد ساخت باز گشت و کار به سمت اهداف خود است.

“در مواجهه با چالش ها در زندگی همیشه باعث می شود شما قوی است. “به عنوان یک ورزشکار بسیار مهم است به ماندن متمرکز به سمت اهداف خود و نگه داشتن کار سخت است. قطعا هدف این است که برای برنده شدن مدال های المپیک.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de