قهرمان دو سرعت Dutee Chand ترس های المپیک 2020 دست

قهرمان دو سرعت Dutee Chand ترس های المپیک 2020 دست – ورزشی

به روز شده: May 19, 2020, 10:14 IST | AFP | دهلی نو

یکی از شش فرزند یک خانواده فقیر Chand جدید نیست به ضرب و شتم شانس

Dutee Chand

Dutee Chand

پس از مبارزه در دادگاه قادر به اجرا و مبارزه با تبعیض هنگامی که او آمد به عنوان, گی, هندی, sprinter Dutee Chand در حال حاضر برای غلبه بر ترس از آموزش های یک بیماری همه گیر برای حفظ المپیک امیدوار است. Chand بود که ممنوع از رقابت در سطح بین المللی به دلیل hyperandrogenism ژن بیماری می خواهد توکیو بازی به پیش بروید حتی اگر او هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده زنان در 100 متر مقدماتی زمان 11.15 sec. اما در حال اجرا به دیگر ورزشکاران هندی سرشار است به عنوان کشنده coronavirus گسترش در سراسر کشور از 1.3 میلیارد نفر است.

“وجود دارد ترس از ابتلا به کروناویروس چون ما با قطار با هم و اگر کسی آن را جلب و سپس آن را در حال رفتن به گسترش” 24 ساله به خبرگزاری فرانسه گفت بیش از تلفن از یک اردوگاه در شهر شرقی Bhubaneswar. “من قصد ندارم به غیر از قطار. صفحه اصلی-مواد غذایی پخته شده است که منظور از روز, من نمی خورند ، “شستن دست تبدیل شده است و 24 ساعته در حال فعالیت است. بنابراین امیدوارم ما را به غلبه بر بحران.” اما جهانی ورزشی مستند های ناشی از نصب مرگ و میر به معنی وجود دارد هیچ مسابقه برای Chand برای اجرا و رسیدن به مرحله مقدماتی زمان.

آموزش تحت تاثیر قرار است

با وجود نصب شک و تردید در مورد این رویداد بازی هنوز شروع به برنامه ریزی شده در جولای 24 و زمان در حال اجرا است. “البته با تمام این جلسات لغو آن را تبدیل به سخت برای من واجد شرایط گفت:” چند که بهترین شخصی است که در حال حاضر 11.22 sec. “من به ساعت 11.15 ثانیه ها را به برش و من نگران هستم که چگونه من می خواهم آن را اگر رویدادهای بین المللی اتفاق نمی افتد.”

فقط با سه گزارش مرگ و میر در هند است که تا کنون در امان است یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن تقریبا 8,000 در سراسر جهان است. اما ویروس ترس گسترده و سفر است که به طور فزاینده ای دشوار در کشور است. “آموزش های تحت تاثیر قرار گرفته است چرا که دولت تعطیل شده تمام امکانات هر چند ما باید اجازه ویژه برای آموزش به دلیل بازی های المپیک است. “اما ما تاثیر می گذارد ذهنی به مدارس و ادارات تعطیل هستند. ما نمی دانیم که آیا بازی های المپیک اتفاق خواهد افتاد یا زمانی که جلسه بعدی خواهد بود.”

یکی از شش فرزند یک خانواده فقیر Chand جدید نیست به ضرب و شتم شانس. نبرد خود را در برابر جنسیتی تست زمانی که او یک نوجوان بود پس از نشان دادن افزايش سطح تستوسترون ساخته شده بین المللی عناوین. در چهار سال نبرد با جهان دو و میدانی بدن بیش از hyperandrogenism — همان بیماری است که بر آفریقای جنوبی دو بار قهرمان المپیک کاستور Semenya — چند سال گذشته اول شد بالا, هندی, ورزشکار به فاش کردن او در یک رابطه. وحی باعث واکنش شدید در او ایجاد کرد محافظه کار در مناطق روستایی هند و Chand گفت که او تا به حال شده است پیدا کردن آن سخت برای غلبه بر تعصب.

در سال 2016 ریو بازی های المپیک, Chand شد تنها پنجم هندی برای شرکت در زنان 100m هر چند او در گذشته گرم. پس از دادگاه داوری ورزشی قطعی حکومت در او نفع Chand رفت به بازی های آسیایی 2018 در جاکارتا که در آن او موفق به کسب مدال نقره در 100 متر و 200 متر. Chand گفت: هند دونده می خواهید به آزمون خود را در برابر بهترین در بازی های المپیک است. “اما آن را دشوار است به واجد شرایط برای 100m در هند,” او گفت:. “ما با رقابت سختی از بهترین ورزشکاران از کشورهای دیگر است. “اما fingers crossed, ما دو سال به سمت چپ و اگر وجود دارد یک رقابت امیدوارم من می توانید آن را.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>