SPOILER ALERT: چه رفت با فصل 4 پول دزدی La Casa de Papel?

SPOILER ALERT: چه رفت با فصل 4 پول دزدی La Casa de Papel? – سرگرمی

به روز شده: Apr 11, 2020, 08:33 IST | Pratiksha Mestry | بمبئی

فصل 4 پول دزدی La Casa de Papel منتشر شده در مارس 3, 2020, و همه پول دزدی طرفداران منتظر بودند این یکی با نفس bated.

Lisbon with Professor/picture courtesy: Money Heist's Instagram account

لیسبون با استاد/عکس حسن نیت ارائه میدهد: پول دزدی را Instagram account

از Bella Ciao Bella Ciao Bella Ciao Ciao Ciao پول دزدی فصل 4 به ما معرفی بوم بوم Ciao و این سفر شده است فوق العاده زیبا و شوخ. این Netflix ارائه شده در سال 2017, و در فصل اول حتی اگر زده با مخاطبان خود کمی دیر چپ همه در هیبت با آن داستان است. پول دزدی – La Casa de Papel, a Spanish television دزدی و جنایت, درام, سری, شناخته شده برای آن بسیار داستان پیچیده و استراتژیک برنامه ریزی و جنایت.

فصل 4 از پول دزدی منتشر شده در مارس 3, 2020, و مردم شده اند در انتظار این یکی مشتاقانه. اما همه چیز نیست فقط up-to-the-mark با قسط چهارم. بیایید نگاهی به آنچه رفت را اشتباه با بخش چهارم از La Casa De Papel.

Spoiler Alert

شروع کند:

پول دزدی La Casa de Papel آغاز شده و با یک انفجار! اولین قسمت سمت چپ ما با یک عامل wow. راه توکیو (Ursula Corbero) معرفی شده توسط استاد و چگونه کل برنامه سقوط بر روی شانه های او بود که دید ناگهان! او همیشه به حال یک عامل مهم در کل نشان می دهد و به همین دلیل نمی خواهد او ؟ او غیر عادی شخصیتی به نام برای آن!

چهار قسمت از فصل 4 ترک بسیاری از بی قراری. به همین دلیل آهسته بلا? بله ما همه ساخت اما اولین چهار قسمت می توانست بهتر است اگر هر کس با تمرکز به طور کامل در دزدی و دزدی تنها, مثل حرفه ای ها!

استاد عاطفی تصمیم گیری:

آن را نه تنها استاد (آلوارو Morte) بود که با احساسات. کل تیم است که با هم برای یک مدت زمان طولانی از آغاز عاطفی درگیر در هر یک از دیگر و زندگی به نحوی یا دیگر. و این چیزی است که اتفاق می افتد اگر شما صرف تمام وقت خود را با همان گروه. و به صداقت این چیزی است که نگه داشتن آنها را با هم با وجود هر آنچه که زندگی در آنها می اندازد. اما زمانی که استاد موافق در آنچه رفت را اشتباه در طرح خود و هنگامی که او jots آنها را برای خنثیسازی آن و ایجاد جداول به نوبه خود به نفع خود یکنوع بازی شبیه لوتو! نبرد برنده شد نیمه راه در حال حاضر.

لیسبون را شکست:

پلیس ملی سپاه مطمئن شوید که برای شکستن استاد و لیسبون (Itziar Ituno)! در واقع پس از جدایی خود را در حالی که در اجرا و تعقیب لیسبون بیش از حد می دهد. ما دیدم که یکی از آینده! اما آنچه مرا شوکه کرد بیشتر این بود که چگونه او شروع به پس از به زودی ؟ بیا لیسبون برای آنها کار کرده است و این باید یک کار آسان است. یک زن قوی نیست و به راحتی میشکنند. و این چیزی است که Raquel Murillo شده است آموزش تمام پول دزدی پیروان پس از قسمت اول.

نایروبی مرگ:

این رو من! من خیلی از لحاظ احساسی درگیر با نایروبی (آلبا فلرس) و قدرت عاطفی این یکی سمت چپ من وحشت دارم. من تا به حال اشک در چشمان من زمانی که قاتل, ضربه به سر او. چرا آنها که به نایروبی از کل باند ؟ بنابراین ناامید کننده! آن را فقط به من بود که دل پس از نایروبی به پیچ و تاب اما بسیاری از پول دزدی طرفداران شدند بسیار ناراحت است.

پالرمو شخصیت طرح:

پالرمو (Rodrigo De la Serna) ورود من فکر می کنم خوب او چیزی است و او مطمئنا این دزدی به یک سطح که در آن هر دولت اقتدار خواهد بود سمت چپ مبهوت. پالرمو در حال انجام است اما هیچ چیز ناامید کننده از جمله مخاطبین با هر حرکت خود را. بیا تو بودی که برلین (پدرو آلونسو) عشق و علاقه شما باید یک هدف برای این دزدی.

پول دزدی فصل 4 یکی از بسیار در انتظار نشان می دهد از سال 2020 و صادقانه همه پیروان حال بسیار بالا امیدوار است از این یکی! این طلا, پول, اسرار دولت و همه چیز را به نگه داشتن ما رو به صفحه نمایش. البته ما نمی خواهیم این دزدی به پایان رسید اما هر داستان به انتهای منطقی و در عین حال ما می خواستیم بیشتر!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im