SPOILER ALERT | چه چیزی باعث Hathi Ram, Chaudhary شخصیت رقت انگیز در Paatal Lok?

SPOILER ALERT | چه چیزی باعث Hathi Ram, Chaudhary شخصیت رقت انگیز در Paatal Lok? – سرگرمی

به روز شده: May 20, 2020, 09:16 IST | Pratiksha Mestry | بمبئی

تریلر از Paatal Lok که منتشر شد در اوایل این ماه در سمت چپ هر کس شیفته! در نهایت نشان می دهد منتشر شده در مارس 15 و مخاطب نمی تواند صبر کنید اما شراب خواری در این جریان در آمازون نخست تصویری.

Jaideep Ahlawat as Hathi Ram Chaudhary

Jaideep Ahlawat به عنوان Hathi Ram, Chaudhary

Paatal Lok معنی جهان از جهنم حکومت توسط هیچ یک دیگر از شیطان مختلف جهان زندگی می کنند در دسترس نباشد. آن است که نه فقط صرف بقا به این جهان اما بسیار بیشتر از آنچه ما فکر می کنم! به طور مشابه آمازون نخست ویدئو جدید ارائه Paatal Lok بازیگران Jaideep Ahlawat Gul Panag صلیب شکسته Mukherjee, آبیشک بانرجی و Neeraj Kabi, یک داستان تاریک بگویید مخاطبان آن است. داستان نیست و محدود به جهنم ‘ فقط اما همچنین نشان می دهد یک چشم انداز جدید از ‘بهشت’ و ‘زمین است.

Paatal Lok برنده قلب آنوشکا شارما (به عنوان تهیه کننده) افتخار در مورد آخرین مبادرت به دنیای وب. آن بازیگر’ تولید پاک قواره ساخته شده است که مردم آخر هفته به ارزش یک تغییر در میان مستند 4.0.

hathi-ram-choudhary-a

صحبت از Paatal Lok سهام آن داستان یک طبقه متوسط Hathi Ram, Chaudhary که با توجه به زندگی و روح خود را به پلیس دهلی در پی رو به رشد جرم و جنایت است. محل گرفتن نیست هر امن تر اما همه یک افسر پلیس می توانید انجام دهید این است که برای انجام وظایف خود را با بیشترین مسئولیت و Hathi Ram, Chaudhary متفاوت است. او دمدمی حس شوخ طبعی مربوط به زمان دنیای دیجیتال و حرکت رو به جلو با قدرت رو به رشد از اینترنت است. تلاش سخت به یک شوهر خوب برای همسر خود گل Panag و مسئول پدر به پسر نوجوان خود تلاش مستمر فقط همه چیز را اشتباه در خود ‘Paatal Lok.’

سازمان دیده بان تریلر از Paatal Lok در اینجا:

هر فرد در این داستان به یک جهنم زندگی می کنند. بود آن دهلی افسر پلیس Hathi Ram, روزنامه نگار بود که ‘قرار’ حمله شود, Sanjeev Mehra (Neeraj Kabi), همسرش دالی (صلیب شکسته Mukherjee) که سخت تلاش می کند به نگه دارید تا با ازدواج با وجود مسائل اضطراب و چهار جنایتکاران – Hathoda Tyagi (Abhishek Mukherjee), مریم (Mairembam رونالدو سینگ), Kabir M (آصف خان) و Tope سینگ (Jagjit Sandhu) متهم به ترور یکی از نمایندگان چهارم ستون.

hathi-ram-choudhary-a

هر یک از شخصیت است که نشان دهنده یک طبقه از جامعه دارای سه دنیای متفاوت زندگی – یک جهنم, بهشت زمین است. Hathoda را Tyagi برگ جهنم بازگشت به روستای خود و حرکت به یک دنیای جدید خود را در زمین که در آن قتل خود را تبدیل به تنها بقا. این کلاش بیش از حد کوچک او بهشت است که او سهام با سگ. بازی در اطراف با آنها باعث دل سرد جنایی آرامش فرد بیش از حد! از سوی دیگر Sanjeev میشرا که اقامت آسمانی به نظر می رسد مانند جهنم به او لذت می برد خود را در هر بیت از بهشت به عنوان یک سخنگو. این روزنامه نگار بیش از حد خود را می یابد کمی زمین در خارج از زناشویی امر سارا Mathews. اما آن بهشت که سخت در تلاش است خود را به جهنم زندگی با او را مجبور به ترک این کانال برای منافع پولی.

hathi-ram-choudhary-a

اما آیا می دانید چه ضربات سخت تر در نشان می دهد ؟ آن است که Hathi Ram, Chaudhary. این مرد هرگز شکایت. همه او را به انجام است که تحقق مسئولیت های خود را از یک پدر و یک کارمند دولت و به عنوان یک فرد برای خودش. او تمام تلاش خود را برای اثبات ارزش خود را به عنوان یک افسر پلیس را ترک خواهد کرد شما را متقاعد. Jaideep Ahlawat آورده شخصیت به زندگی خیلی آن را حفظ خواهد کرد شما رو تا پایان. لبه-of-the-صندلی, صحنه, داشتن Hathi Ram, Chaudhary در آن باعث می شود Paatal Lok ارزش پخش!

hathi-ram-choudhary-a

Hathi Ram زندگی است کمتر از جهنم و به عنوان نشان می دهد به پایان می رسد, شما باید به دنبال در این یکی با بارهای از ترحم و همدردی با او تا آخرین شات. او قهرمان واقعی از ‘Paatal Lok.’ هر چند او نیست حکم جهنم این آمازون نخست تصویری نشان دادن اتحاد خود را Lucifer در Hathi Ram, Chaudhary.

P. S: شما بیش از Sartaj سینگ از مقدس بازی پس از تماشای Hathi Ram, Chaudhary از Paatal Lok

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de