SPOILER ALERT | Paatal Lok: شش چیز است که این Jaideep Ahlawat-starrer یک جهنم از یک نمایش

SPOILER ALERT | Paatal Lok: شش چیز است که این Jaideep Ahlawat-starrer یک جهنم از یک نشان می دهد – سرگرمی

به روز شده: مارس 18, 2020, 09:12 IST | Pratiksha Mestry | بمبئی

آمازون نخست ویدئو Paatal Lok بازیگران Jaideep Ahlawat Gul Panag Neeraj Kabi, آبیشک بانرجی را به شما تجدید نظر آنچه شما می بینید!

Jaideep Ahalwat as Hathi Ram Choudhary

Jaideep Ahalwat به عنوان Hathi Ram Choudhary

Paatal Lok آمار وب در مارس 15 سال 2020 و مردم فوق العاده کنجکاو در مورد آن. این فقط داستان یا شخصیت ها را ترک خواهد کرد که شما رو اما طنز نشان می دهد که شما علاقه. بازیگران Jaideep Ahlawat Gul Panag Neeraj Kabi, آبیشک بانرجی و Swasthika موکرجی Paatal Lok بازتابی از جامعه هند آن طبقات اجتماعی و چگونگی سلسله مراتب نقش مهمی در شکل دادن به زندگی از زندگی مردم در هر قشر.

به سه دسته تقسیم کرد – Paatal Lok, Dharti Lok و طراحی شده گلستان Lok – نشان می دهد شما را فکر می کنم عمیقا در مورد برچسب های داده شده توسط جامعه و نمایش آن در خود ما و جهان – جهنم زمین و آسمان. این یک جرم و جنایت, درام, هیجان و به بالا از آن همه سیاست است که اجرا می شود در واقع جامعه ما است.

Spoiler Alert!

نشان می دهد در حال حاضر گرفته شده از طریق اینترنت برای دلایل درست, بنابراین در حال حاضر اجازه دهید نگاهی به شش امتیاز است که Paatal Lok ارزش هر قسمت.

وسط کلاس معضل:

paatal-lok-aJaideep Ahlawat نقش Hathiram چودری در Paatal Lok

بیایید شروع با Dharti Lok. نیز نامیده می شوند به عنوان طبقه متوسط که تنها وظیفه این است برای زنده ماندن و دور از بالا تعمیر و نگهداری بخش از جامعه یعنی طراحی شده گلستان Lok. بهشت است و مسائل مختلف در دسترس نباشد. آنها ملاقات تمام نیازهای فیزیولوژیک و ایمنی و عشق و تعلق و همچنین لذت بردن از یک وضعیت خوب در جامعه بر خلاف Dharti Lok که گیر کرده بین عشق و اعتماد به نفس است.

داستان:

paatal-lok-aNiharika شلیاق دات به عنوان سارا ماتیوز

اگر شما در حال حاضر binged در این نمایش شما مربوط به آنچه شما در مورد به عنوان خوانده شده. Paatal Lok می درخشد نور را در تاریکی واقعیت محروم که نیازهای اساسی از غذا و لباس و سرپناه و آب تمیز در معرض خطر هستند. هر کس می داند در مورد آن, اما هیچ کس می خواهد به بحث در مورد فیل در اتاق است. Paatal Lok به شما اجازه شما در مورد چیزی واقعا مهم در مورد جامعه ما – کلاس سیستم.

داستان زیر چهار جنایتکاران که به اشتباه متهم به جرم و جنایت آنها را متعهد و چگونه همه چیز معلوم می شود در مورد یک casteist و classist جامعه است. این نشان می دهد برجسته مخالف یک قربانی مختلف جنایتکاران و نیمه خدایان از آسمان.

سازمان دیده بان تریلر از Paatal Lok در اینجا:

دیالوگ:

اگر شما را دیده اند آن شما خواهد رسید ، شوخی نیست! و Paatal Lok است نه برای ضعیف النفس. اگر آن را در مکان های تاریک آن طنز است و نه آسان برای همه به روند. این یک مین زمینی از اساطیر و داستانها و بسیاری از آنها هنوز هم آگاه نیست کشور ما اسطوره ها و افسانه ها.

بازیگران:

paatal-lok-aگل Panag به عنوان Jaideep Ahlawat همسر Renu

بازیگران بسته پانچ! Jaideep Ahlawat نقش شخصیت یک پلیس دهلی که زندگی گیر کرده بین داخلی دعوا و موارد. گل Panag که نقش Jaideep را به نوع شخصیت هیچ کس را فراموش کرده ام. او محقر آواتار شما سقوط در عشق با او. از سوی دیگر صلیب شکسته Mukherjee بیش از حد نقش همان نقش اما می شود آن را آسان به افتراق آنها را به عنوان دو قوی زنان در داستان های خود را و حسن نیت ارائه میدهد از کلاس system. او نقش Neeraj Kabi که یک روزنامه نگار موفق که میل به چیزی برای شوهرش فقط صرف میل.

چهارمین ستون:

paatal-lok-aNeeraj Kabi نقش یک روزنامه نگار Sanjeev Mehra

رسانه ها به عنوان رکن چهارم جامعه نقش مهمی را بازی کند. آن را متصل مخاطبان با آن بوروکرات ها و مقامات دولتی که اداره کشور است. خط نازک بین صاحبان چهارم ستون و کارگران همان جامعه ای است که به زیبایی نشان داده شده. وحشتناک و در عین حال قانع کننده باشد.

صحنه:

paatal-lok-aAbhishek نوری به عنوان Vishal ‘Hathoda’ Tyagi

صحنه های بی رحمانه ، با خون و گور موش و گربه تعقیب daredevil مانع از Paatal Lok طول می کشد شما را به عقب و جلو به داستان. آن را گیج کننده است همه شما باید انجام دهید این است نقطه اتصال. این قسمت شروع با تکه های کوچک از یک backstory در مورد شخصیت های که شما را با ارائه یک جان کلام آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد.

نشان می دهد که بسیار جذاب است بطرز شگفت انگیزی با استعداد ستاره بازیگران است هوشمندانه به ضرب گلوله به شدت ویرایش شده و در هیچ صحنه خواهد شما را احساس بی علاقه.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im