اسپانیا PM قصد دارد به گسترش COVID مستند پس از افزایش مرگ و میر

اسپانیا PM قصد دارد به گسترش COVID مستند پس از افزایش مرگ و میر – اخبار

به روز شده: Apr 23, 2020, 08:16 IST | سازمان | مادرید

اسپانیا که همچنین برنامه ریزی برای کاهش مستند که روزانه مرگ و میر کاهش یافته است زیر 400 بود به reconsid طرح خود را پس از ضبط سنبله برای دومین روز یکشنبه و دوشنبه

Spain has suffered the third-highest number of deaths in the world after the US and Italy. Pic/AFP

اسپانیا دچار سوم-بیشترین تعداد مرگ و میر در جهان پس از آمریکا و ایتالیا. عکس/AFP

با وجود سازمان جهانی بهداشت هشدار به عجله به کاهش Coronavirus محدودیت به عنوان آن می تواند منجر به تجدید حیات این بیماری در برخی از کشورهای آسیب دیده شروع به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را.

اسپانیا که همچنین برنامه ریزی برای کاهش مستند که روزانه مرگ و میر کاهش یافته است زیر 400 بود به reconsid طرح خود را پس از ضبط سنبله برای روز دوم در روز چهارشنبه. یکی دیگر از 435 نفر در 24 ساعت گذشته, آوردن کلی مرگ و میر به 21,717 گفت: مقامات.

Pedro Sanchez, Spain PM
پدرو سانچز اسپانیا PM

اسپانیا دچار سوم-بیشترین تعداد مرگ و میر در جهان پس از آمریکا و ایتالیا با عفونت در حال حاضر هدف قرار دادن 2,08,000 موارد وزارت بهداشت آمار و ارقام نشان داد. روز دوشنبه رقم 399 مرگ و میر به کمترین میزان خود در چهار هفته اما یک روز بعد از آن افزایش یافت به 430 با مقامات توضیح اعداد تمایل به رفتن تا کمی در روز سه شنبه پس از تاخیر در دریافت اطلاعات منطقه ای در آخر هفته مرگ و میر.

مارس 14 مستند شده است دو بار تمدید با نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز به دنبال مجلس go-ahead برای طولانی تر کردن کشور وضعیت اضطراری تا مارس 9. “ما باید برای جلوگیری از اشتباه. اگر ما ماندن در بالای ویروس و ما نظام سلامت را حفظ و تقویت این تصور که پس از آن ما خواهد شد پیشنهاد دیگری گام” بی بی سی به نقل از او عنوان کرد و گفت.

A worker on a construction site on Wednesday in Cenon, France, as works resume after stopping several weeks; long lines built up outside the few McDonald's drive-thrus that started serving customers again; more than 10 million employees in France - one out of every two in the private sector - have been laid off during the lockdown. Pic/AFP
یک کارگر در یک سایت ساخت و ساز روز چهارشنبه در سنون فرانسه به عنوان آثار رزومه پس از توقف چند هفته; صف های طولانی ساخته شده است تا در خارج از چند مک دونالد درایو-thrus آغاز شده است که در خدمت مشتریان دوباره; بیش از 10 میلیون کارمند در فرانسه – یک نفر از هر دو در بخش خصوصی – گذاشته شده است که در طول مستند. عکس/AFP

اما از روز شنبه این شرایط به کاسته برای جوانان در اسپانیا است که اجازه داده نشده است در خارج از خانه برای نزدیک به شش هفته تحت یکی از محدود ترین مستندات در جهان است. از آوریل 26, کسانی که زیر 14 اجازه خواهد داشت برای رفتن برای یک پیاده روی با یکی از والدین خود و یا با آنها همراه در سفر به خرید مواد غذایی و پزشکی و یا رفتن به بانک.

پرداختن نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه جلسه مجلس سانچز گفت: حرکت به سهولت مستند خواهد به احتمال زیاد در نیمه دوم اردیبهشت. “در نیمه دوم ماه مه ارائه می دهد چشم انداز پوسته پوسته شدن-بازگشت [از مستند] از فاز دو از مبارزه” زمانی که محدودیت های “اصلاح خواهد شد” او گفت:.
اما مستند “نخواهد بود برداشته تا زمانی که ما برای آن آماده شده چرا که ما در حال رفتن به هر گونه خطرات او گفت:” اصرار دارد که “هر گونه خوش بینی باید خو با احتیاط”.

“ما باید فوق العاده مراقب باشید در این مرحله,” او گفت:. “پوسته پوسته شدن دوره بازگشت خواهد بود آهسته و تدریجی و دقیقا به این خاطر آن را به امن است.” محدودیت نیز کاسته شود در دانمارک و اتریش و فرانسه است. در ایالات متحده بیش از حد بعضی متحده شد محدودیت های آرامش بخش. همه گیر آلوده شده است بیش از 2.5 میلیون نفر کشته و بیش از 1,77,000 در سراسر جهان است.

ایران و عراق در ادامه به گزارش جدید مرگ و میر

عراق بود که در روز سه شنبه تا حدودی کاسته مستند محدودیت های ثبت شده یکی بیشتر مرگ و میر آوردن چوب خط حساب کردن تا 83 در روز چهارشنبه. وزارت بهداشت گفت: تعداد کل موارد رسیده 1,602 با 28 مورد جدید گزارش خبرگزاری آناتولی. در ایران که در آن مغازه های محلی بودند و بنا به گزارش ها مجاز به باز کردن از مارس 20 اما با اجتماعی فاصله در محل گزارش 94 جدید مرگ و میر در روز چهارشنبه. اما مواردی از عفونت بود و در راه آن ، وزارت بهداشت گفت: مرگ و میر شناسایی شده در 24 ساعت گذشته صورت گرفت ایران را به طور کلی تلفات به 5,391; و عفونت صعود به 85,996 با 1,194 موارد جدید. “اگر ما متکبرانه فکر می کنم که این کار انجام شده است و ما باید برنده پس از آن این خواهد بود که بزرگترین مشکل است که می تواند بر آمریکا” رییس جمهور را تسلیت گفت. ایران تلاش کرده است برای جلوگیری از شیوع بیماری است. با وجود این که ایران اجازه داده است بسیاری از کسب و کار برای بازگشایی پس از مارس 11 بعد از بستن بسیاری را در اواسط ماه مارس برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de