تجربه آبگرم نوبت چپ چپ به عنوان پایان زن یو پی اس های پیاده روی برهنه در خیابان

تجربه آبگرم نوبت چپ چپ به عنوان پایان زن یو پی اس های پیاده روی برهنه در خیابان – اخبار

به روز شده: May 20, 2020, 11:45 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

سلام فکر او را دوست پسر سابق خواهد کنسول اما به جای او بد خلق به عنوان او در حال انتظار برای بیش از یک ساعت.

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

در یک حادثه تکان دهنده یک تجربه آبگرم تبدیل به یکی از شرم آور ترین لحظه برای یک زن که به دیدار یکی از با او دوست پسر سابق در آلمان است. زن به عنوان Anbara سلام می خواستم به یک روز آرامش بخش در آبگرم. در رسیدن به آبگرم سلام و شریک سابق مطلع شدند که لباس شنا اجازه داده شد در استخر, اما در سونا یکی بود ،

موافقت به آبگرم قوانین, سلام رفتم به دستشویی و برداشت یک حوله در راه خود را به دیدار با دوست پسر او را در سونا. اما او به پایان رسید تا در یک جای اشتباه و خودش را قفل شده است تا در آتش فرار از منطقه آبگرم. آنچه بدتر است این است که سالم بود فقط یک حوله کوچک به منظور پوشش کرامت او.

به منظور دریافت کمک او حتی ضرب دیده و فریاد زد: برای کمک به, اما به سختی شکست خوردند. “به طور کامل گریه من اجرا پایین در تلاش برای کار کردن است و من باید با پوشش lil حوله – صورت? تک باسن?.” سلام گفت. پس از عدم دریافت کمک Salam رسیده همکف که در آن او در بر داشت خودش را در میان “وحشتناک ماشین با عظیم طرفداران و پمپ و ‘برق’ نمادها در همه چیز” گزارش آینه.Co.انگلستان.

توصیف مصیبت او سلام گفت: “دوستان هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند در حال اجرا برهنه و گریه در اطراف صنعتی اتاق ماشین. من نقطه یک سرویس آسانسور. از مطلق وحشت من به اجرا آسانسور پوشش هر ب*** * * * در نوبت mashing دکمه.” او در ادامه گفت که او را دیدم یک دوربین امنیتی در آسانسور و در سمت چپ بود متعجب و متحیر بین “من نمی خواهم هر کسی که به دیدن این’ و ‘من rlly rlly می خواهید کسی به دیدن این و نجات من است.”

هنگامی که در آسانسور, سلام گفت که او شنیده ام یک مرد آلمانی زبان در بلندگو و او را به عهده گرفت که او گفت: “دختر برهنه در آتش فرار آسانسور توقف mashing دکمه.” در نهایت او مصیبت به پایان رسید زمانی که آسانسور درب را باز کرد و او در بر داشت یک آبگرم کارمند با حوله در دست خود را.

او به دنبال آبگرم کارمند از طریق آتش عبور تنها به درک که اگر او برای رسیدن به آبگرم و سپس او را به ترک ساختمان. اما پس از آن او را به رفتن را از طریق خیابان در اطراف گوشه و سپس از طریق دریافت که در آن یک صف از مردم خواهد بود ، متوجه آنچه که او کردم تا او خود را به سلام آغاز به گریه و از ترس دولا شدن در ترس است.

“من در حال حاضر خارج از بدن تجربه است. شرم سیاه و سفید کردن. من رسیده مکس من. من به طور کامل از طریق خجالت و از طرف دیگر. زمان را کند می کند. من می توانم شنیدن موسیقی از حوزه” او می گوید. پس از گرد آوردن شجاعت سلام دنبال آبگرم کارمند و نادیده گرفته افرادی که خیره شد و با اشاره ، پس از رسیدن پذیرش بود که bzzing با مشتریان Salam ارائه شد یک خرچنگ, شکل استخر شناور به پوشش خودش توسط یک زن مسن.

پس از تحقق است که سلام می کند تا به یک ID منشی اجازه دهید او را در. یک بار در سلام بر داشت دوست پسر او را در یک کافه نشسته و فرار به سمت او گریه. به جای پرسیدن که آیا او خوب بود دوست پسر او نشان داد یک رنجیدگی به عنوان او در حال انتظار برای او پس از یک ساعت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>