خواننده کهنه کار SP Balasubrahmanyam تست COVID – 19 منفی است ، اما هنوز هم در هواکش ، پسر SP چاران سهام ویدئو.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/SP Balasubrahmanyam

تصویر حسن نیت ارائه میدهد : حساب رسمی اینستاگرام / SP Balasubrahmanyam

خواننده کهنه کار SP Balasubrahmanyam Covid-19 منفی را آزمایش کرده است، اما همچنان بر روی هواکش باقی می ماند. این خبر روز دوشنبه توسط پسرش اسپی چاران در یک ویدئویی اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد.

چاران در به روز رسانی سلامت افزود: عملکرد ریه پدرش به اندازه کافی بهبود یافته است تا از هواکش خارج شود.

او می گوید: «ما در طول تعطیلات آخر هفته به خبرهای خوبی امیدوار بودیم، امیدوار بودیم ریه های پدر بهبود یابد چرا که آنها تا نقطه خاصی بودند که می توانستیم هواکش را حذف کنیم، اما متاسفانه هنوز در آن نقطه نیستیم که بتونیم او را از هواکش خلاص کنیم. خبر خوب این است که او اکنون کاوید منفی است.» چاران در این پیام ویدئویی گفت.

نگاهی داشته باشد:

او می گوید: «من قبلا گفته بودم که حالا مهم نیست که او مثبت باشد یا منفی، چرا که امیدواریم ریه هایش سریع بهبود پیدا کنند. اونا دارن خوب ميشن ولي دارن وقت ميگيرن به غیر از آن، در طول تعطیلات آخر هفته ما یک جشن کوچک برای مادر و پدر برای سالگرد عروسی خود را داشتیم.”

“پدر در حال تماشای بسیاری از تنیس و کریکت در آی پد خود؛ او خوشحال است که فصل آغاز شده است و مشتاقانه منتظر IPL است. او زیاد می نویسد و ارتباط برقرار می کند و تحت بی قراری نیست. او بسیار روشن و روشن است و فیزیوتراپی در جریان است.» چاران با تشکر از تمام آرزوها و دعاها برای پدرش در میان گذاشت.

او در حالی که امضا می کرد گفت: «بیایید دعاها را ادامه دهیم.» SP Balasubrahmanyam ماه گذشته Covid را مثبت آزمایش کرد. او تحت درمان در بهداشت و درمان MGM چنای است.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار