Megastar Chiranjeevi Konidela تا به حال کاملا تعجب برای طرفداران خود را هنگامی که او به اشتراک گذاشته یک عکس در رسانه های اجتماعی برجسته او را با سر طاس!

Chiranjeevi shared this photo on Instagram

چیرانجیوی این عکس را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت

Netizens و طرفداران برای تعجب و کاملا شوک دهنده بودند که آنها را دیدم عکس Chiranjeevi طاس در رسانه های اجتماعی. سوپراستار جنوبی عکسی از خود را به اشتراک گذاشت که یک سر طاس و عینک آفتابی ران را ورزشی می کرد.

چیرانجیوی به اشتراک گذاری عکس نوشت: «#UrbanMonk. ميتونم مثل يه راهب فکر کنم؟”

چند تن از طرفداران چیرو و پیروان رسانه های اجتماعی در مورد این تصویر اظهار نظر کردند. رام چاران نوشت: «آپااااااااا!!!اااااااااااااااااااااااااااااااااا What did I just See???” while Varun Tej commented, “Woaaahhhh!! به نظر باباي بزرگ مياد و اميت تيواري اظهار نظر کرد، “به سادگي پر زرق و برق… شما خيلي باحال به نظر مياين قربان #megastar”

طرفداران تعجب کرده اند که آیا چیرانجیوی در حال آزمایش نگاهی به یکی از پروژه های سینمایی اش بوده است، چرا که سبیل امضای او نیز از بین رفته است!

در جبهه کار، چیرانجیوی آخرین بار در سی راع نارسیمها ردی دیده شد. او فضای صفحه نمایش را با آمیتاب باچان، کیچچا سودپا، ویجی ستوپاتی، جاگاپاتی بابو، راوی کیشان و تاماناه بهاتیا به اشتراک گذاشت. این ستاره بعد از آن در فیلم تلوگو آچاریا بر روی پرده دیده خواهد شد.

همچنین خوانده شده : Chiranjeevi می بیند تعداد مگا از پیروان در عرض یک روز از پیوستن به اینستا ، توییتر

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار