جنوب بمبئی ‘Bisleri paani پوری wala’ می میرد COVID-19 مردم محلی جمع آوری کمک مالی برای خانواده اش

جنوب بمبئی ‘Bisleri paani پوری wala’ می میرد COVID-19 مردم محلی جمع آوری کمک مالی برای خانواده اش – اخبار

به روز شده: Jun 25, 2020, 20:12 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Yadav بود که به خوبی شناخته شده برای پاکیزگی استفاده می شود برای خدمت به pani پوری با استفاده از بطری آب معدنی بنابراین درآمد مستعار “Bisleri pani پوری wala’

Yadav sold lip-smacking pani puris using bottled mineral water

Yadav فروش لب دوست داشتنی pani puris با استفاده از بطری آب معدنی

شوکه و غمگین از مرگ مورد علاقه خود را ‘Bisleri’ pani پوری wala با توجه به coronavirus ساکنان جنوب بمبئی به خصوص Nepean جاده دریا آمد و با هم برای کمک به خانواده اش. ساکنان پیوست دست به جمع آوری پول برای خانواده خود را از طریق جمعیت-بودجه پلت فرم. به تاریخ آنها موفق به جمع آوری بیش از Rs 2.7 لاخ.

یک کاربر توییتر Anjali B را به رسانه های اجتماعی به گسترش این کلمه در. در صدای او گفت که Yadav گذشت نزدیک به یک ماه پیش با توجه به COVID-19. “او به فروش می رسد pani puris برای 46 سال و آماده همه چیز در خانه, گلاب,” او نوشت: در حالی که اصرار مردم برای آمدن به جلو و کمک به خانواده اش.

با نام مستعار به عنوان “Bisleri’ pani پوری wala, Bhagwati Yadav فروش لب دوست داشتنی pani پوری از گذشته 46 سال در Rungta خط در نزدیکی شیک Napean جاده دریا.

برای نزدیک به پنج دهه Yadav سفر از خانه خود را در Walkeshwar را ماتا پارواتی نگر به Napean جاده دریا برای خدمت به مشتریان خود را. لذیذ pani پوری ساخته شده او را به یک نام خانگی در SoBo.

Yadav بود که به خوبی شناخته شده برای پاکیزگی استفاده می شود برای خدمت به pani پوری با استفاده از بطری آب معدنی بنابراین درآمد مستعار “Bisleri pani پوری wala’. Yadav گذشت با توجه به کشنده COVID-19 و جان سالم به در با همسر و دخترش. پس از ساکنین در مورد مرگ آنها شروع به جمع آوری کمک درایو با هدف بالا بردن تومان 5 لاخ برای خانواده اش است.

بیانیه ای در پلت فرم crowdfunding آمده است: “برای 46 سال Yadavji همیشه سلامت ما اول خدمت “Bisleri” pani-پوری. و سخاوت خود را می دانستم که هیچ حد و مرزی که او هرگز خجالتی و دور از توزیع “Ek اضافی پوری.”

Yadav-Ketto
یک screengrab از crowdfunding صفحه را نشان می دهد مقدار مطرح شده تا کنون

در حالی که صحبت کردن به سرپرستان, Girish Agarwal که راه اندازی جمعیت بودجه گفت: “او بسیار محبوب در این منطقه است. ما تمام شده است هاردکور, خود pani-puris و دیگر تنقلات برای سال.” بیش از 40 نفر از هند و خارج از کشور را اهدا سخاوتمندانه برای Yadav خانواده است.

بسیاری از زمان به توییتر برای به یاد داشته باشید مورد علاقه خود را میان وعده رفتن به پسر.

در اینجا این است که چگونه شهروندان پرداخت می شود مراسم تجلیل از Yadav:

شما می توانید کمک مالی برای Bhagwati Yadav خانواده در این لینک: SoBo را Bisleri Panipuriwala

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK