جنوب بمبئی کاری انجام دیجیتال yagna از طریق واتساپ; زنده رود در Facebook به صورت aarti

جنوب بمبئی کاری انجام دیجیتال yagna از طریق واتساپ; زنده رود در Facebook به صورت aarti – اخبار

به روز شده: Apr 02, 2020, 11:12 IST | Diwakar Sharma | بمبئی

زن Jayashree Ballikar سرسخت شیفتگان الهه Vaishno Devi و او نیز پرداخت می شود او کشیش از طریق انتقال آنلاین.

A screengrab of the video, in which the woman performs a digital yagna.

یک screengrab از تصویری که در آن کاری انجام دیجیتال yagna.

50 سال انجام شده ‘دیجیتال yagna’ در Mahashtami از Chaitra Navratra در اعطای جاده در چهارشنبه میان در سراسر کشور مستند. Jayashree Ballikar سرسخت شیفتگان الهه Vaishno Devi و او نیز پرداخت می شود او کشیش از طریق انتقال آنلاین.

Ballikar ارتباط با او کشیش در واتساپ تماس تصویری در بعد از ظهر. “وجود کامل مستند و دولت پیشنهاد کرده است ما را به ماندن در خانه. من شده اند انجام این yagyna برای سال و نمی خواهید به دست در این زمان. پس من رفتم دیجیتال پس از درخواست من کشیش برای ارتباط با من در WhatsApp, تماس ویدیویی” گفت: Ballikar زندگی می کند که با خانواده اش در Nasarwanji Petit خیابان Grand جاده ایست.

Ballikar به دنبال تمام آداب و رسوم در طول yagyna که به طول انجامید بیش از 2.5 ساعت است. این yagna انجام شد توسط کشیش Santosh جوشی که نیز انجام puja در Omarkhadi Ganpati معبد در نزدیکی JJ بیمارستان.

“با رفتن دیجیتال, من به دنبال همه دستورالعمل دولت مانند اجتماعی فاصله اقامت در داخل خانه. من باید به خدا دعا برای خوب بودن انسان در میان این بحران جهانی” گفت: Ballikar.

صحبت کردن به اواسط روز, کشیش, گفت:, “من شده اند انجام puja در خانه او برای 13 سال گذشته. از آنجایی که ما نمی تواند بیرون رفتن در این مستند او به نام من و درخواست اگر من می تواند انجام دهد havan از طریق ویدئو”

او گفت که او اشتباه بود اما او توضیح داد که روند و آنها متصل از طریق ویدئو. او افزود که dakshina (مذهبی ارائه) منتقل شد به طور مستقیم به حساب بانکی خود را. Ballikar همچنین رفت و زنده در Facebook در 7بعد از ظهر به انجام ماها Aarti.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de