آفریقای جنوبی رئیس جمهور با هشدار نسبت به افزایش coronavirus موارد اما برطرف محدودیت

آفریقای جنوبی رئیس جمهور با هشدار نسبت به افزایش coronavirus موارد اما برطرف محدودیت – اخبار

به روز شده: مه 26, 2020, 08:57 IST | سازمان | ژوهانسبورگ

در مورد بحث موضوع بازگشایی مدارس در یک روش مرحله به مرحله از ژوئن 1 Ramaphosa گفت که هیچ پدر و مادر خواهد بود مجبور به فرستادن فرزندان خود به مدارس

Children eat porridge distributed by an NGO in Johannesburg. Pic/AFP

کودکان خوردن فرنی توزیع شده توسط یک سازمان غیر دولتی در ژوهانسبورگ. عکس/AFP

آفریقای جنوبی شیوع کروناویروس در حال رفتن به بسیار بدتر رئیس سیریل Ramaphosa هشدار داده است در حالی که اعلام کرد که این مستند اقدامات خواهد بود کاسته اجازه می دهد به شرطی فروش الکل و برخی فعالیت های اقتصادی از 1 ژوئن. رئیس جمهور تحت فشار بوده است به سهولت مستند اقدامات برای راه اندازی مجدد اقتصاد است. در یک آدرس به ملت در روز یکشنبه Ramaphosa گفت: برای اولین بار 10 هفته ملی مستند را ترک کرده است در جنوب آفریقا بسیار بهتر دولت از بسیاری از کشورهای دیگر که به همین ترتیب آماده است. اما بسیاری از این کشور در شهرهای بزرگ از جمله سه قطب اقتصادی از Gauteng استان شناسایی شده اند به عنوان COVID-19 نقاط آن را دریافت خواهید کرد توجه ویژه است. در حال حاضر وجود دارد 22,583 تایید coronavirus موارد در آفریقای جنوبی و حدود نیمی از افراد آلوده را بازیافت. در مجموع 429 نفر فوت کرده اند با توجه به COVID-19.

“ما در تمام طول شناخته شده است که این مستند تنها تاخیر گسترش ویروس اما آن را نمی خواهد بود قادر به آن را متوقف کند. تا زمانی که یک واکسن در دسترس برای همه coronavirus را ادامه خواهد داد به گسترش در جامعه ما. این به این معنی است که ما باید به زندگی با کروناویروس برای برخی از زمان آمده است. “همانطور که دانشمندان پیش بینی کرده بود این عفونت در کشور ما در حال حاضر آغاز شده به شدت افزایش می یابد. یک سوم از تجمعی تاييد موارد ثبت شده در هفته گذشته. و ما نباید انتظار داشت که این تعداد افزایش خواهد یافت و حتی بیشتر و حتی سریع تر” Ramaphosa گفت. رئیس جمهور گفت: حرکت به سطح 3 از پنج لایه مستند خواهد شد و در نتیجه باز شدن اقتصاد اما هشدار داد که در بخش هایی از کشور که این بیماری متمرکز شده است و که در آن عفونت در ادامه به افزایش است.

“ما باید یک رویکرد متفاوت به مقابله با آن مناطق که به مراتب سطح بالاتری از عفونت و انتقال است. این مناطق اعلام خواهد شد coronavirus نقاط.” کانون تعریف شده است به عنوان یک منطقه است که بیش از پنج آلوده مردم در هر 1,00,000 جمعیت و یا که در آن عفونت های جدید در حال افزایش در سرعت سریع. لیست کانون های مناطق خواهد شد به بررسی هر دو هفته بسته به پیشرفت ویروس. “ما اختصاص تمام وقت تیم از پرسنل مجرب به هر کانون. این تیم شامل اپیدیولوژی, خانواده, پزشکان, پرستاران بهداشت جامعه (کارگران و کارشناسان بهداشت عمومی و خدمات پزشکی اورژانس به حمایت کوبا کارشناسان” Ramaphosa گفت.

“لازم باشد هر بخش از کشور می تواند بازگشت به هشدار سطح 4 یا 5 اگر گسترش عفونت موجود است با وجود مداخلات ما و این خطر وجود دارد ما امکانات بهداشتی غرق,” او گفت:. حکومت نظامی از 8 ساعت به 5 در زیر سطح 4 برداشته خواهد شد, با الکل فروش مجاز تحت شرایط سخت در روز مشخص و ساعت محدود. اما بحث ممنوعیت فروش محصولات توتون و تنباکو باقی خواهد ماند در سطح 3 از این مستند با توجه به خطرات بهداشتی در ارتباط با مصرف سیگار است. مجامع عمومی به جز حداکثر 50 نفر در تشییع جنازه و برای جلسات در محل کار برای اهداف کار باقی می ماند ممنوع, به عنوان, فرهنگی, ورزشی, سرگرمی, تفریحی, exhibitional, سازمانی و یا فعالیت های مشابه. Ramaphosa گفت: “بحث پربار” برگزار شده بود با رهبران مذهبی جامعه در طرح های پیشنهادی خود را به صورت جزئی باز از عبادت معنوی و خدمات مشاوره موضوع به برخی هنجارها و استانداردهای. “همه ما توافق کردیم که بحث بیشتر در این موضوع و اعتماد به نفس ما خواهد پیدا کردن یک راه حل عملی” او گفت:.

“به اطمینان حاصل شود که ما به حفظ اجتماعی فاصله خاصی با ریسک بالا فعالیت های اقتصادی باقی خواهد ماند و ممنوع است. این شامل اسکان و داخلی سفر هوایی به جز برای سفر کسب و کار خواهد شد که مرحله به مرحله در تاریخ های اعلام می شود” رئیس جمهور اضافه شده است. “ما مرزهای ملی باقی خواهد ماند و بسته به جز برای حمل و نقل کالا و بازگشت اتباع.” در مورد بحث موضوع بازگشایی مدارس در یک روش مرحله به مرحله از ژوئن 1 Ramaphosa گفت که هیچ پدر و مادر خواهد بود مجبور به فرستادن فرزندان خود به مدارس که در آن تقویم تجدید نظر خواهد شد و این درسی کمرنگ برای بازیابی 2020 سال تحصیلی. رئیس جمهور اسلامی افغانستان در دانشگاه های دولتی برای پیاده سازی کنترل از راه دور در آموزش و یادگیری استراتژی های از ژوئن 1 تا اطمینان حاصل شود که همه دانش آموزان داده می شود نمایشگاه فرصت برای تکمیل 2020 سال تحصیلی. “من می خواهم به تاکید است که کاهش برخی از محدودیت به این معنا نیست که تهدید ناشی از coronavirus را تصویب کرده است و یا که ما مبارزه با این بیماری است. “در واقع خطر افزایش عفونت در حال حاضر بیشتر از آن شده است از زمان آغاز شیوع این بیماری در کشور ما” به رئیس جمهور هشدار داد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im