Sourav Ganguly است حق مرد برای تبدیل شدن به ICC رئیس: Graeme Smith

Sourav Ganguly است حق مرد برای تبدیل شدن به ICC رئیس: Graeme Smith – ورزشی

به روز شده: مارس 22, 2020, 07:14 IST | PTI | ژوهانسبورگ

Ex-SA کاپیتان Graeme Smith پشت BCCI رئیس Sourav Ganguly منجر به ICC به عنوان Shashank منهر مدت به پایان می رسد به زودی

BCCI president Sourav Ganguly

BCCI جمهور Sourav Ganguly

در عمده توسعه کریکت آفریقای جنوبی (CSA) مدیر کریکت Graeme Smith در روز پنج شنبه حمایت خود را برای BCCI جمهور Sourav Ganguly به بیش ICC ریاست پس از Shashank منهر مدت این ماه به پایان می رسد.

اسمیت نظر بودند تا حمایت خود را از مدیر عامل ژاک Faul, که گفت که آنها نمی خواهد ذهن یک هندی به عنوان رئیس ICC اگر چه آنها نیاز به دریافت دستور از بالا کارفرمایان است.

منهر ممکن است فرمت

با توجه به وضعیت فعلی ممکن است یک مورد از منهر را فرمت برای دو ماه اما اسمیت باز حمایت از Ganguly می آید به عنوان یک پیچ و تاب و های جدید در داستان با انگلستان و ولز کریکت بورد رئیس سابق کالین گورهای مورد علاقه بودن تا حالا. “از نظر ما این امر می تواند بزرگ برای دیدن یک کریکت مانند Sourav Ganguly شاید به رئیس جمهور نقش ICC” اسمیت به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه.

“من فکر می کنم که خواهد بود خوب برای بازی; من فکر می کنم از آن خواهد شد خوب برای این بازی مدرن به عنوان به خوبی. او می داند آن; او آن را در بالاترین سطح; او مورد احترام است و رهبری او خواهد بود و کلیدی برای ما رفتن به جلو” اسمیت سابق Proteas کاپیتان گفت.

Graeme Smith
Graeme Smith

CSA حمایت از Ganguly می آید بلافاصله پس از پیوستن کاپیتان سابق انگلستان دیوید Gower نظرات که سابق هند کاپیتان حق فراست سیاسی برای تبدیل شدن به ICC جمهور.
اسمیت در نوبه خود گفت که Ganguly دانش از این بازی کمک خواهد کرد که رئیس جهانی بدن. “من فکر می کنم رهبری در ورزش ما رو به جلو است برای رفتن به کلید و من فکر می کنم داشتن کسی که در یک سطح است که درک بازی مدرن و چالش های ما در حال رفتن به صورت رفتن به جلو صرفا بیشتر مردم که قرار گرفتن در موقعیت های کلیدی” اسمیت گفت.

‘یک موقعیت کلیدی’

“پس از برخورد با Sourav برای مدت زمان طولانی من فکر می کنم که رئیس جمهور از ICC در حال حاضر تبدیل به یک موقعیت کلیدی رفتن به جلو در نظر چگونه بازی می تواند پیشرفت در سطح مناسب.”

Ganguly از دیر شده است نگه داشتن مشخصات پایین و آماده است برای به اشتراک گذاشتن برنامه های آینده خود اگر چه از لحاظ فنی مدت خود را به عنوان BCCI رئیس جمهور به پایان می رسد در ماه ژوئن طبق قانون اساسی جدید که در آن او را به اتمام متوالی شش سال به عنوان یک حامل در دولت ملی و بدن است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im