Sourav Ganguly: برگزاری یک شب و روز آزمون در هر سری مهم است

Sourav Ganguly: برگزاری یک شب و روز آزمون در هر سری مهم است – ورزش

به روز شده: Jul 08, 2020, 11:49 IST | ANI | دهلی نو

Ganguly, همچنین شناخته شده به عنوان “شاهزاده کلکته’ ذکر شده در سال گذشته هند-بنگلادش صورتی-تست توپ به برجسته که چگونه است که مسابقه خاص موفق به گرفتن چشم از تماشاگران در باغ بهشت

Sourav Ganguly

Sourav Ganguly

سابق هند کاپیتان و زمان BCCI جمهور Sourav Ganguly گفته است که برگزاری یک شب و روز آزمون در یک سری مهم است که مردم در داخل استادیوم.

Ganguly, همچنین شناخته شده به عنوان “شاهزاده کلکته’ ذکر شده در سال گذشته هند-بنگلادش صورتی-تست توپ به برجسته که چگونه است که مسابقه خاص موفق به گرفتن چشم از تماشاگران در باغ بهشت.

“من فکر می کنم شب و روز آزمون یک بازی در یک سریال مهم است زیرا کریکت نیازهای هر کس به عقب. ما بازی صورتی-تست توپ در کلکته و من فراموش نمی کنم آن را به یک حالت عادی هند بنگلادش آزمون مسابقه” Ganguly گفت: افتتاح رودخانه Mayank Agarwal در چت ارسال شده در وب سایت رسمی BCCI.

“من امیدوارم که بازی کرده بود به مدت پنج روز در فقط سه روز ما موفق به دریافت 3,50,000 مردم به زمین,” او اضافه شده است.

همیشه از Ganguly در زمان شارژ به عنوان BCCI رئیس جمهور بوده و آوازی در آوردن برخی از نوآوری در بازی و او استثنایی در ساخت هند بازی اول خود را-همیشه شب و روز آزمون.

هند و بنگلادش شده بودند صورتی-توپ آزمون سال گذشته است. این Virat Kohli-چراغ جانبی موفق به برنده شدن در این مسابقه در داخل سه روز و در تمام روزهای, مسابقه, باغ بهشت بود به تیر بسته بندی شده.

در سال گذشته ICC گفته بود که آنها به دنبال به برخی از تغییرات در طولانی ترین فرمت و apex بدن پیشنهاد تلاش از چهار روز مسابقات تست. اما Ganguly گفته است که او از طرفداران این ایده خاص.

“من فکر می کنم نوآوری در هر جنبه ای از زندگی مهم است. من یک فن بزرگ از چهار روز آزمون به دلیل من فکر می کنم بسیاری از مسابقات خواهد نه پایان آن. شما باید پنج روز به شما روش آن متفاوت است. من فکر نمی کنم وجود دارد هر گونه نیاز به سرهم بندی کردن با قالب آزمون. برای من تست کریکت است, بهترین و سخت ترین فرمت” Ganguly گفت.

بعد از این سال هند و استرالیا قرار است به صورت هر یک از دیگر در یک مسابقه سری تست. تست دوم از این سری در آدلاید خواهد بود یک شب و روز آزمون مسابقه.

سری بین هر دو طرف میله میله برای شروع از تاریخ 3 دسامبر در بریزبن.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de