خرید رپورتاژ

Sourav Ganguly ‘نمی توانید صبر کنید تا شاهد تازه بازنگری شده Motera ورزشگاه – ورزش

به روز شده: فوریه 20, 2020, 11:59 IST | ANI | دهلی نو

قبلا BCCI در زمان به توییتر ارسال شده و خورشید را بوسید عکس از Motera ورزشگاه و زیر نویس پست “خورشید است! #MoteraStadium احمدآباد, هندوستان.”

Sourav Ganguly

Sourav Ganguly

هیئت مدیره کنترل کریکت در هند (BCCI) رئیس جمهور Sourav Ganguly بسیار مشتاق به شهادت بزرگترین ورزشگاه کریکت -Motera ورزشگاه – که خواهد پرده در فوریه 24 در احمدآباد گجرات. “دوست داشتنی برای دیدن چنین عظیم قشنگ ورزشگاه .. احمدآباد .. باید خاطرات زیادی در این زمین به عنوان یک بازیکن و کاپیتان ..بزرگ شده در بهشت با صد هزار ظرفیت .. (نمی کنه).. نمی توانید صبر کنید برای دیدن این 24th” Ganguly پاسخ در BCCI را صدای جیر جیر.

با گنجایش بیش از 1,10,000 این Motera ورزشگاه را کنده شدن استرالیا در زمین ملبورن کریکت به عنوان خطابه بزرگترین ورزشگاه. واقع در احمدآباد به Motera ورزشگاه ساخته شده بود در سال 1982 با گنجایش 49,000 در زمان ساخت و ساز که در حال حاضر افزایش یافته است. Motera نیز ضرب و شتم باغ بهشت در کلکته هند به عنوان بزرگترین ورزشگاه کریکت است که گنجایش 66,000 تماشاگران. قبلا BCCI در زمان به توییتر ارسال شده و خورشید را بوسید عکس از Motera ورزشگاه و زیر نویس پست “خورشید است! #MoteraStadium احمدآباد, هندوستان.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به احمدآباد توسط noon در فوریه 24 و زنجان به آدرس ماموت جمعیت بیش از 1,00,000 مردم است که انتظار می رود به نوبه خود برای یک رویداد در Motera ورزشگاه روی خطوط ‘پرونده مودی’ تابع است که خطاب شد توسط رئیس جمهور ایالات متحده و نخست وزیر نارندرا مودی در هوستون در ماه سپتامبر سال گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود که هفت میلیون نفر بین فرودگاه و ورزشگاه به استقبال او. “من اتفاق می افتد به مانند نخست وزیر مودی زیادی است. او به من گفت ما را هفت میلیون نفر بین فرودگاه و این رویداد. آن را به بزرگترین ورزشگاه در جهان است. آن را می شود بسیار هیجان انگیز” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور ایالات متحده نیز به احتمال زیاد به دیدار گاندی آشرام در Sabarmati.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im