Sooryavanshi: Akshay Kumar disapproves از کاترینا کایف به این دلیل!

Sooryavanshi: Akshay Kumar disapproves از کاترینا کایف به این دلیل! – سرگرمی

به روز شده: May 06, 2020, 16:02 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Akshay Kumar and Katrina Kaif مشترک یک ارتباط صمیمی در این مجموعه از Sooryavanshi.

Katrina Kaif and Akshay Kumar in a still from the video. Image source: Instagram/@katrinakaif

کاترینا کایف و Akshay Kumar, هنوز هم از این ویدئو. منبع تصویر: Instagram/@katrinakaif

Akshay Kumar and Katrina Kaif هستند reuniting برای بار هشتم در Rohit Shetty را Sooryavanshi. به تازگی تریلر منتشر شده از این فیلم به نمایش گذاشته دو های شدید و رابطه عاطفی میان اسلحه و گور. این دو همچنین به اشتراک گذاری یک ارتباط صمیمی در مجموعه.

در اخیر ویروسی ویدئو های بهارات بازیگر دیده می شود بازی بازی سگ و استخوان ” با آکشی کومار تشویق برای او. اما کاترینا بازی از دست می دهد. در پایان این دو سهام یک لحظه سرگرم کننده است که ارزش تماشای.

اشتراک گذاری ویدیو در Instagram رسیدگی کاترینا نوشت: “و پایان روز بازی در sooryavanshi……@akshaykumar هر چند بسیار جدی کاپیتان تیم pl شنیدن دستورالعمل است……و مخالفت خود را در تلاش ناموفق @itsrohitshetty است که به دنبال بیشتر سرگرم.”

نگاهی به این ویدئو را در اینجا:

در روز پنج شنبه کاترینا به اشتراک گذاشته بود یک پوستر جدید از فیلم. در پوستر, Akshay دیده می شود در پلیس.

این Akshay Kumar and Katrina Kaif-starrer است که برای انتشار در مارس 24, که همچنین همزمان با بمبئی تئاتر رفتن 24/7. فیلم چهارم در Rohit Shetty را پلیس جهان آغاز شده است که با Ajay Devgn را Singham (2011) و عاقبت Singham Returns (2014). بعد Ranveer Singh آمد در هیئت مدیره با Simmba (2018). Simmba نیز معرفی Akshay را Veer Sooryavanshi شخصیت است که در حال حاضر گرفتن مستقل فیلم Sooryavanshi خواهد شد که چهارمین فیلم در پلیس حق رای دادن.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im