در برنامه بحث No Filter Neha Season 5، سونو سود چگونگی تغییر زندگی اش را پس از امضای یک سینمای منطقه ای به اشتراک گذاشت و اینکه چگونه تدریس پدربزرگش به او در تیراندازی بهگات سینگ کمک کرد.

Sonu Sood/picture courtesy: PR

Sonu Sood / تصویر حسن نیت ارائه میدهد : روابط عمومی

سونو سود به هر معنا مسیح است و آرزوی او برای فراهم کردن دست کمکی برای کسانی که نیاز دارند با تلاش های این بازیگر شهر را با هیبت ترک کرده است. از کمک های مالی گرفته تا کمک های شخصی، سونو برای همه ایستادگی کرده است. در فصل پنجم No Filter Neha، این بازیگر روزهای مبارزه خود را فاش کرد و اینکه چگونه اولین نقش خود را در فیلم های منطقه ای کیف کرد. سونو همچنین به سفر خود از جنوب به بالیوود اشاره کرد و ارزش یادآوری را دارد.

سونو سود اشاره کرد: «من هنوز به یاد دارم، هر وقت قبلاً استماع می کردم، فکر می کردم بهترین هایم را داده ام، اما بعد هیچ وقت هیچ نقشی را کیف نکردم و بعد متوجه شدم که این بدترین چیز برای مردم است. اما وقتی اولین فیلم جنوبی ام را گرفتم، مادرم کتابی به من داد که چگونه تامیل را یاد بگیرم، و تمام راه را خواندم و چند یادداشت ساختم. به محض اینکه به مجموعه ها رسیدم، AD جایی برای نشستن و راحت بودن به من داد و من فقط فکر می کردم و تمام احساس بازیگر بودن را می گرفتم. حالا زندگی ام نوبت تازه ای می گیرد و ناگهان کارگردان و تهیه کننده فیلم به سمت من راه می رفت و می خواست بدنم را به رخ بکشد. من تی شرتم را برداشته ام، چند ژست به آنها دادم و خوب گفتند که شما فیلم ما را انجام می دهید، آقا. و من تایید کردم، فیلم را گرفتم و گفتند بله!»

همچنین بخوانید: سونو سود همچنان به ترویج آموزش و پرورش در مناطق روستایی ادامه می دهد، تلفن ها را به روستاهای مهاراشترا توزیع می کند

سونو سود بیشتر ادامه داد، من در آن زمان پیگر داشتم و با همه تماس گرفتم، حتی با کسانی که به سختی با آنها حرف رد و بدل می کردم. بعدها، من هم به غرفه STD-PCO رفتم، به همه زنگ زدم که یک فیلم امضا کرده ام، و هنوز هم به یاد دارم، باران شدیدی در چنای می بارید، هرگز نمی توانم آن را فراموش کنم! من فکر می کنم از آنجا سفر به عنوان یک بازیگر آغاز شده و پس از آن هنوز مایل برای رفتن وجود دارد.”

این فقط این نبود، سونو همچنین به اشتراک گذاشت که چگونه درس های پدربزرگش به او کمک کرد تا نقش باگات سینگ را که اولین بازیگر بالیوود بود، کامل کند. “من باگات سینگ را انجام دادم و این اولین فیلم من بود. من تهیه کننده را هم به یاد دارم و نامش اقبال سینگ دیلون بود. يادم مياد، پدربزرگم قبلا ً با باگات سينگ توي کالج ملي لاهور درس ميخونه. من با گوش دادن به داستان هایش بزرگ شده ام و تاریخ من واقعا خوب بود. و وقتی دیالوگ هایم را می گفتم، کارگردان یک دقیقه می گفت، اینطور نیست و من قبلا ً او را اصلاح می کردم که می گفت نه، شما بررسی می کنید، چیزی که من می گویم استعداد دارد. و بعد کارگردان چک می کرد و می گفت، اوه بله، شما کاملا درست می گویید.    خیلی خوب، خیلی خوب، آقا، خیلی خوب.»

no-filter-nehaنها دوپیا

سونو سود به این نتیجه رسید: «من فکر می کنم این تجربه بزرگی برای من بود. و وقتی فیلمم منتشر شد، سه فیلم در باگات سینگ منتشر شد. در طول اکران فیلم به سه پوستر مختلف نگاه می کردم و تمام فیلم ها در با جعبه با هم درگیر می شدند. من مثل رئیس — من یک خطر بزرگ گرفته شده است. اما من فکر می کنم از آنجا در واقع، تمام سفر آغاز شد. مانی راتنام باگات سینگ را دیده بود و او مرا به یووا پرتاب کرد، سپس جودها اکبر اتفاق افتاد، آرشیق بنایا آپنه اتفاق افتاد و بعد استراحت بزرگ من شیشا را با هم انجام دادیم.»

هر بازیگری سفری برای به اشتراک گذاشتن دارد و تلاش های سونو سود مطمئنا ً به همه شما اشعه امید خواهد داد!

همچنین بخوانید: هنگامی که سونو سود در طول روزهای کالجش در ناگپور وارد یک مبارزه فیلم مانند شد

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار