Sonu Sood می فرستد از عشق به کروناویروس رزمندگان با سرود امید

Sonu Sood می فرستد از عشق به کروناویروس رزمندگان با سرود امید – سرگرمی

انتشار: May 25, 2020, 17:48 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Sonu Sood در حال حاضر گذراند و آواز عاطفی شعر و ایجاد یک سرود از امید برای همه coronavirus رزمندگان

Sonu Sood

Sonu Sood

Sonu Sood یک مرد در ماموریت به گسترش مثبت و کمک به عنوان بسیاری از مردم ممکن است در این شرایط دشوار از Covid – 19. این بازیگر واقعا غیر قابل توقف در انجام کار خود را کمی. درست از تغذیه هزاران تحت ممتاز خانواده و strays در سراسر بمبئی به خود Juhu هتل پزشکی نیروها و حتی ارائه وعده غذایی کیت به بیش از 25 ، 000 مهاجران در طول ماه رمضان – او مطمئن شوید که برای کمک به جامعه در هر راه ممکن در این بار تلاش.

آس بازیگر است و در عین حال دوباره موفق به ایجاد مقدار زیادی از سر و صدا های اخیر خود را حرکت. Sonu Sood در حال حاضر گذراند و آواز عاطفی شعر و ایجاد یک سرود از امید برای همه coronavirus رزمندگان. برخی از خطوط از شعر زیبا به عنوان خوانده شده, “Maana کی غنی Raat Hai Iss Raat Se Ladne Ke Liye, Pura بهارات Ek Sath Hai… Teri Koshish Meri Koshish زنگ زد Layegi شاه Ussi Bheed Ka Hissa Hongey Bas sirf kuch او dino ki baat hai… Maana کی غنی Raat Hai Magar پورا بهارات Ek Sath Hai….”

باز در مورد سرود, Sonu Sood در بیانیه ای اعلام کرد “این چیزی است که واقعا به دل من چیزی است که من واقعا می خواستم برای انجام تمام سرخپوستان خارج وجود دارد به خصوص ما تاج رزمندگان. من امیدوارم که با شعر من قادر به ایجاد انگیزه در مردم برای مثبت ماندن و آنها را بر این باورند که ما خواهد آمد از این قوی تر از همیشه. این ادای احترام من به همه قهرمانان مبارزه با این نبرد مرگبار.

یک منبع آگاه که Sonu رسیده به سری T & بوشان کومار با شعر آنها بلافاصله پس از توافق به در هیئت مدیره به عنوان قصد اصلی این است که به گسترش مثبت و امید در شرایط دشوار.

Sood ویژه سرود یک یادآوری برای هر یک از ما می دانند و بر این باورند که روزهای خوب به زودی برگشت خواهد بود و آن را فقط یک ماده از زمان است. یک نگاهی به این ویدئو و نمی توان آن را به اشتباه می گویند که Sonu سهم در ساخت این جهان به مکانی بهتر است در اینجا به یک راه طولانی را بروید.

شعر است که ارائه شده توسط T-Series.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>