Sonu Sood تماس های زندگی یک دایره کامل پس از بمبئی قطار محلی عبور از تلاش سال می رود ویروسی

Sonu Sood تماس های زندگی یک دایره کامل پس از بمبئی قطار محلی عبور از تلاش سال می رود ویروسی – سرگرمی

به روز شده: مارس 30, 2020, 12:21 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Sonu Sood در سراسر یک تصویر ارسال شده توسط کاربران شبکههای اجتماعی که در زمان او را به تلاش روز.

Image sourced from Sonu Sood's Twitter account

تصویر منابع از Sonu Sood حساب توییتر

بازیگر Sonu Sood شده است ساخت عناوین برای بسیاری از دلایل خوبی. او شده است تنظیم اتوبوس برای کارگران مهاجر گیر در بمبئی به طوری که آنها می تواند رسیدن به خانه امن و صدا. گرفتن کمک از توییتر, این بازیگر در حال کار خستگی ناپذیر برای کارگران مهاجر. Sood شده است به طور فعال درگیر در توییتر و باعث می شود یک نقطه به پاسخ به تقریبا همه مردم ارسال در توییتر خود را تغذیه.

به تازگی این بازیگر می آید در سراسر یک تصویر ارسال شده توسط کاربران شبکههای اجتماعی که در زمان او را به تلاش روز. کاربر کشف یک تصویر قدیمی اش در قطار عبور از 20 سال پیش هنگامی که او خودش را می, سفر با قطار برای 420 تومان. “کسی که تلاش کرده است در زندگی می تواند به درک فرد دیگری را درد. Sonu Sood یک بار خواهد سفر قطار محلی با یک پاس به ارزش 420 تومان” به عنوان خوانده شده توییت. نگاهی به:

این بازیگر در زمان توجه داشته باشید از این صدای جیر جیر آن را بازتوییت کرد و نوشت: “زندگی یک دایره کامل (sic)”.

یک زن و شوهر از روز بازگشت, Dabangg بازیگر تا به حال در سراسر خنده دار جیر از رسانه های اجتماعی کاربر دنبال کمک خود را به طوری که او می تواند در دیدار با دوست دختر خود را. Sood آمد تا با یک شوخ پاسخ که ممکن است شما را در تجزیه. این بازیگر پاسخ داد: “Thode din درب reh ke dekh لو بهایی, sache pyaar ki pareeksha bhi ho jayegi (صرف برخی از زمان جدا و دیدن آن را نیز تست عشق واقعی خود را).”

در مصاحبه اخیر خود به سرپرستانبازیگر صحبت در مورد خود کار اجتماعی. او گفت: “من احساس می کنم وظیفه من این است که برای کمک به مهاجران در ضربان قلب از کشور ما است. ما را دیده اند و مهاجران راه رفتن در بزرگراه ها با خانواده ها و بچه ها. ما فقط نمی تواند نشستن در AC و جیر و نشان می دهد ما تا نگرانی ما نمی رفتن در جاده ها تا ما نیست تبدیل شدن به یکی از آنها است. در غیر این صورت آنها نمی خواهد که اعتماد این است که کسی که ایستاده برای آنها وجود دارد. بنابراین من هماهنگی برای سفر خود را برای دسترسی از کشورهای مختلف”.

وی افزود: “زمانی که من دیدن این مهاجران و همه کسانی که رنج می برند, من احساس می کنم که ما از دست داده اند احترام بودن یک انسان است. من نمی توانم خواب مناسب در شب به دلیل افکار آمدن نگه دارید در ذهن من است. تمام روز من با خواندن ایمیل یادداشت کردن شماره تلفن خود را در تلاش به آنها تماس بگیرید. وجود دارد صدها نفر از آنها. من آرزو می کنم من می توانم آنها را شخصا به روستاهای خود روز و شب و دوباره آنها را با خانواده خود را.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>