سونیا گاندی: کنگره خواهد پرداخت هزینه برای بلیط راه آهن از مهاجران

سونیا گاندی: کنگره خواهد پرداخت هزینه برای بلیط راه آهن از مهاجران – اخبار

به روز شده: مارس 04, 2020, 13:23 IST | سرپرستان | دهلی نو

در یک بیانیه سونیا گاندی گفت: ما کارگران و کارگران تشکیل می دهند ‘ستون فقرات’ از اقتصاد ما و خود را کار سخت و فداکاری هستند که پایه و اساس کشور ما

Sonia Gandhi

سونیا گاندی

تاکید بر وضع اسفناک مهاجران و پول شارژ بودن از آنها برای گذر گاه آنها را به خانه خود کنگره موقت رئیس سونیا گاندی در روز دوشنبه گفت که این حزب را تحمل هزینه بلیط راه آهن.

در یک بیانیه سونیا گاندی گفت: ما کارگران و کارگران تشکیل می دهند “ستون فقرات” اقتصاد ما و خود را کار سخت و فداکاری هستند که پایه و اساس کشور ما.

او گفت که دولت مرکزی به سختی به چهار ساعت اطلاع از مستند کارگران مهاجر و کارگران محروم بودند این فرصت را به بازگشت به خانه های خود. پست پارتیشن از سال 1947 این اولین بار است که هند شاهد یک تراژدی با چنین عظیم انسانی به عنوان هزینه هزاران نفر از کارگران مهاجر و کارگران مجبور شدند به خانه راه رفتن چند صد کیلومتری با پای پیاده – بدون غذا بدون دارو, بدون پول, بدون, حمل و نقل بدون هیچ چیزی به جز میل به بازگشت به خانواده خود و عزیزان.

“فکر بسیار از وضعیت اسفبار خود کافی است برای شکستن قلب ما به عنوان نیز وجود دارد فوران حمایت از سرخپوستان همکار خود را الهام بخش حل و فصل” او گفت:.

کنگره رهبر تاسف در دولت گفت: “آنچه به عهده دولت ما ؟ حتی امروز lakhs از کارگران مهاجر و کارگران در حال نشسته در نقاط مختلف کشور و مایل به بازگشت به خانه های خود و خانواده وجود دارد اما نه کافی پول و نه برای ارائه رایگان حمل و نقل است.”

“آنچه که به ویژه نگران کننده است که دولت مرکزی و راه آهن وزارت در حال شارژ آنها را برای بلیط قطار در این ساعت از بحران” او گفت:.

سونیا گاندی گفت: “این کنگره است بنابراین تصمیم گرفته شده که هر پرادش کنگره کمیته (دولت واحد) باید هزینه سفر ریلی از هر نیازمند کارگر و مهاجر کارگر و باید اقدامات لازم در این زمینه است.”

“این خواهد بود که کنگره سهم فروتن در خدمت هموطنان ما و به ایستادن شانه به شانه در همبستگی با آنها,” او گفت:.

اظهارات او آمد در میان گزارش می دهد که مهاجران بودند که متهم خود را برای سفر با قطار به کشورهای مربوطه.

از راه آهن تا قبل از آن گفت که آن را شارژ دولت برای Shramik ویژه بلیط قطار.

این راه آهن همچنین روشن است که Shramik قطار ویژه برای معنای “نامزد مردم” شناسایی و ثبت نام شده توسط دولت های ایالتی و راه آهن نمی خواهد موضوع هر بلیط برای هر فرد و یا سرگرم کردن هر گونه درخواست از هر گروه.

راه آهن آغاز شده است به اجرا Shramik قطار ویژه برای حمل و نقل کارگران از مارس 1, تقریبا 40 روز بعد از مسافر ایمیل و قطار اکسپرس خدمات متوقف شد.

تا شرکت ملی حمل و نقل اجرا شده است بیش از یک دوجین از Shramik قطار ویژه در درخواست از دولت برای کشتی مهاجر کارگران.

تاکید بر نقش کارگران در کشور رشد او گفت که آنها سفیران کشور ما رشد.

حمله به دولت وی در ادامه گفت: زمانی که دولت ما می دانیم که مسئولیت آن با تنظیم رایگان سفر هوایی برای شهروندان ما رشته در خارج از کشور زمانی که دولت می تواند با صرف حدود 100 تومان کرور روپیه در حمل و نقل و مواد غذایی, و غیره. فقط برای یک مکان برنامه در گجرات, زمانی که راه آهن وزارت است که سخاوتمندانه به کمک Rs 151 کرور به PM تاج صندوق پس چرا نمی تواند این ضروری اعضای ملت ما پارچه داده می شود کسری از همان حسن نیت ارائه میدهد به خصوص رایگان سفر راه آهن در این ساعت از حاد پریشانی?

او گفت که کنگره شده است بالا بردن این موضوع از حمل و نقل مهاجران از ابتدا از مستند.

“باید وجود داشته باشد مقررات به صورت امن و رایگان سفر راه آهن از کارگران مهاجر و کارگران به خانه خود-شهرها. اما ما با وجود تکرار خواسته های دولت مرکزی و راه آهن وزارت انتخاب کرده اند به طور کامل چشم پوشی از همان” او گفت:.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net