سونیا گاندی کنگره رهبران تقاضای حذف Amit Shah بیش از دهلی خشونت

سونیا گاندی کنگره رهبران تقاضای حذف Amit Shah بیش از دهلی نو شد – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 27, 2020, 15:20 IST | ANI | بمبئی

نخست وزیر مانموهان سینگ گفت که حوادث خشونت در دهلی نو شد “بازتاب در مجموع شکست دولت مرکزی است.”

Congress interim president Sonia Gandhi with other Congress leaders meets President Ram Nath Kovind over violence in Delhi. Picture/Twitter Congress

کنگره رییس جمهور موقت سونیا گاندی با دیگر رهبران کنگره دیدار رئیس جمهور رام نات Kovind بیش خشونت در دهلی نو. عکس/توییتر کنگره

کنگره رییس جمهور موقت سونیا گاندی ملاقات رئیس جمهور رام نات Kovind در اینجا در روز پنج شنبه و خواستار حذف صفحه اصلی وزیر Amit Shah بیش از دهلی خشونت است. او همراه با نخست وزیر مانموهان سینگ و دیگر رهبران حزب به نام رئیس جمهور رام نات Kovind در Rashtrapati Bhavan.

“ما پس از تماس شما (رئیس جمهور) تا اطمینان حاصل شود که زندگی و آزادی و اموال شهروندان حفظ شود. ما نیز تکرار است که شما باید بلافاصله تماس برای حذف صفحه اصلی وزیر برای عدم توانایی خود را برای مهار خشونت” گاندی به خبرنگاران گفت: پس از ملاقات با رئیس جمهور.

در همین حال نخست وزیر مانموهان سینگ همچنین گفت که حوادث خشونت در دهلی نو شد “بازتاب در مجموع شکست دولت مرکزی است.”

“ما خواسته رئیس جمهور نشان می دهد که آنچه اتفاق افتاده در گذشته چهار روز در دهلی است که یک ماده از نگرانی های بزرگ و مهم از شرم ملی است که در آن حداقل 34 نفر کشته و 200 نفر مجروح شده آن است که بازتابی در کل شکست از دولت مرکزی” سینگ گفت.

چند تن از دیگر رهبران کنگره از جمله غلام نبی آزاد Kumari Selja, Mallikarjun Kharge شده بود بخشی از حزب هیئتی که خواست رئیس جمهور در روز پنج شنبه.

در ضمن مرگ و میر در حوادث خشونت در شمال شرق دهلی افزایش یافته است به 33 بعد از شخص دیگری در گذشت در Lok نایاک Prakash نارایان (LNJP) بیمارستان اینجا.

از مجموع سه مرگ و میر گزارش شده از LNJP بیمارستان و 30 از GTB بیمارستان.

در چهارشنبه GTB بیمارستان اطلاع داد که در فوریه 24, پنج نفر آورده بودند مرده و در فوریه 25, 15 مردم آورده بودند مرده است. از 20 نفر پنج تا به حال صدمات بلانت نه تا به حال گلوله و جراحات سه نفر چاقو جراحات و یکی از سوختگی. در مجموع 132 شهروندان و 31 پرسنل پلیس بستری شد به GTB بیمارستان در فوریه 24 و 25 فوریه.

پلیس دهلی به ثبت نام 18 دپو و 106 نفر دستگیر شده اند در ارتباط با خشونت در شمال شرق دهلی نو است. این وضعیت در سرمایه های ملی است اما بازگشت به حالت عادی با توجه به مقامات پلیس.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de