سونام کاپور نشان می دهد که چگونه او را سقوط در عشق با آناند Ahuja

سونام کاپور نشان می دهد که چگونه او را سقوط در عشق با آناند Ahuja – سرگرمی

به روز شده: Apr 24, 2020, 07:46 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

به او Instagram account, Sonam Kapoor نوشت: چگونه او در زمان استراحت پس از Neerja انتشار به خیس خوردن در موفقیت به پایان رسید و در حال سقوط در عشق با آناند Ahuja.

Sonam Kapoor and Anand Ahuja. Image sourced from Sonam Kapoor's Instagram account

سونام کاپور و آناند Ahuja. تصویر منابع از سونام کاپور Instagram account

سونام کاپور در حال حاضر صرف زمان قرنطینه در دهلی نو با شوهرش آناند Ahuja و خانواده اش. برای کشتن زمان بازیگر نگه می دارد های شایان ستایش رجعت عکس از خودش و خانواده اش در Instagram رسیدگی است. جدای از آن, Sonam همچنین سهام برخی احساساتی و رمانتیک عکس از خودش با آناند.

او ادامه داد: این روند با های تک رنگ رجعت عکس از خودش که او کلیک در عکس پست انتشار 2016-فیلم Neerja. این تصویر که معرفی او به شوهر آینده اش آناند Ahuja. او نوشت: او چگونه در زمان استراحت پس از انتشار این فیلم به خیس خوردن در موفقیت و به پایان رسید تا در حال سقوط در عشق است.

قرار دادن یک نامه طولانی همراه با تصویر او نوشت: “یکی از مورد علاقه من پرتره من بیشتر افسرده آن را یک یا دو روز پس از #neerja منتشر شد, با وجود موفقیت و چاپلوسی من احساس نشئه است. @rammadhvani گفت: این یک احساس متانت که خوب است. من در زمان یک سال به احساس چیزی بهتر از آنچه من احساس شد و در این سفر در حال سقوط در عشق با کسی که من من با من شریک زندگی @anandahuja . این تصویر نمادی از یک تقاطع به سفر تحقق نیست که با محل کار و یا در یک رابطه, از آن می آید با کسی که نمی کند نیاز به هر یک از موارد فوق برای تکمیل آنها اما کسی که الهام گرفته است خود را به احساس کامل (sic).”

نگاهی به تصویر زیر:

سونام شده است استفاده کامل از وقت آزاد خود را با به اشتراک گذاری تصاویر شایان ستایش از قرنطینه زمان. به تازگی سونام مشترک, تک رنگ, عکس از خودش با شوهر آناند Ahuja و قلم شاعرانه توجه داشته باشید گفت: “هر چیزی که کمی gonna be alright”. 34 ساله بازیگر در زمان به Instagram به اشتراک گذاشته شده و چگونه او شروع صبح او را به عنوان او شاهد برآمدن خورشید و آواز پرندگان با آناند. در تصویر همراه با پست زویا عامل ستاره دیده می شود کاشت یک بوسه بر شوهر او را به عنوان پیشانی او ابراز عشق خود را.

آناند نیز متقابلا عشق و خواسته Sonam به خواندن این او را به اظهار نظر در پست “شما قرار بود به خواندن این به من در فرد پس از من خواند ‘آفتاب’! این پست فوق العاده زیبا و دلفریب, اما نمی خواهید فرد در آواز وعده لطفا! @sonamkapoor.”

چند روز قبل او به اشتراک گذاشته رجعت تصویر با مادر سونیتا کاپور.

او شده است با استفاده کامل از وقت آزاد خود را با به اشتراک گذاری تصاویر شایان ستایش از قرنطینه زمان. بازیگر شده است پخت و پز و پخت کیک خوشمزه برای خانواده اش. به تازگی این بازیگر به اشتراک گذاشته یک نگاه اجمالی از شکلات کیک گردو ساخته شده و در Instagram. در واکنش به سونام پست او در پاسخ گفت: “شگفت آور, کیک های بتا. چگونه برای مدیریت وزن. همه دوست داشتن آنها بسیار (sic).”

زن و شوهر گره خورده گره در 8 مه 2018 در اسراف سنتی Punjabi مراسم در بمبئی. در مقابل کار سونام کاپور Ahuja آخرین نسخه از زویا عامل شکست خورده در گیشه. این Abhishek Sharma کارگردان همچنین بازیگران Dulquer Salmaan تنها می تواند مدیریت عمر مجموعه ای از اطراف تومان. 4.90 کرور. قبل از این او دیده می شد در Ladki Ko Dekha Toh آیسا Laga. در مقابل کار بازیگر در حال آماده سازی خود برای Sujoy Ghosh بعدی تولید است که در این بازسازی از فیلم کره ای نابینا.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de