سوناکشی سینها در زمان به حساب توییتر خود را به انفجار و سکوت همه دیوهایی که سوال خود را برای کمک به PM-مراقبت صندوق پاسخ قطعا یکی از بزرگ!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Sonakshi Sinha

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/سوناکشی سینها

سوناکشی سینها در زمان به حساب توییتر خود را به انفجار و سکوت همه دیوهایی که سوال خود را برای کمک به PM-مراقبت صندوق پاسخ قطعا یکی از بزرگ! هر کس با توجه به در Twitter و Instagram آشکار شد سمت خود را از مشارکت مردم در رسانه های اجتماعی ممکن است انتظار می رود هر بازیگر به انجام این کار. اما سینها به نظر می رسید به او را کمی در پنهان کاری و سکوت و درستی!

اما با توجه به خشونت از عضو شورای نظارت مدت و این واقعیت است که آنها مخالف نظر بر روی تقریبا همه چیز, برخی شروع به تماس او را. و در نظر گرفتن به حساب توییتر او نوشت: – “دقیقه سکوت برای دیوهایی که فکر می کنم که فقط به خاطر آن بود اعلام کرد کمک های ساخته شده بودند.” (sic)

یک نگاه حق در اینجا:

این در واقع یک راه عالی برای کمک های خود را و انجام کمی خود را بدون احساس نیاز به همه اطلاع رسانی در رسانه های اجتماعی. به عبارت دیگر او فقط سکوت هر یک با گفتن – Khamosh در راه شگفت انگیز ترین!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im