سوناکشی سینها باز می شود تا در ستاره بودن-بچه در مصاحبه با کارینا کاپور

سوناکشی سینها باز می شود تا در ستاره بودن-بچه در مصاحبه با کارینا کاپور – سرگرمی

انتشار: Mar 05, 2020, 16:30 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

سوناکشی سینها به اشتراک گذاشته شده در داخل جزئیات زندگی او در یک منحصر به فرد چت با کارینا کاپور خان

Sonakshi Sinha and Kareena Kapoor Khan. Image source: PR

سوناکشی سینها و کارینا کاپور خان. منبع تصویر: روابط عمومی

سوناکشی سینها تبدیل به یک صنعت مورد علاقه خود unapologetic straightforwardness و صداقت. به تازگی او به اشتراک گذاشته شده در داخل جزئیات زندگی او در یک منحصر به فرد چت با کارینا کاپور خان در زنان چه می خواهند 2.

با هر دو پیشرو در خانم ها, نقطه از یک خانواده با یک موسیقی پس زمینه, Kareena غواصی به عمق ماهیت مستقل بودن در حالی که زندگی یک ستاره شدن زندگی در چشم های عمومی. در همیشه داشتن کسی در اطراف شما به دنبال پس از شما همراه با مطلق محبوبیت معشوق, Shatrughan Sinha, Sonakshi انگلیسی دوبله “پدر و مادر همیشه می خواهند کودکان خود را به امن. اما من همیشه آن را بسیار عجیب و غریب است. به همین دلیل است که وجود دارد کسی که همیشه همراه من هر جا که من هستم رفتن. زمانی که پدر تبدیل شده بود وزیر من احتمالا در 6 یا 7 استاندارد به طور ناگهانی وجود دارد سنگین امنیتی و مردان با اسلحه شروع به رفت و آمد با ما. من هنوز هم به یاد داشته باشید من می خواهم رفتن به مدرسه و یک جیپ پر از ماموران امنیتی’ حمل اسلحه دنبال کرد. کل مدرسه میخواستم بدونم که چه اتفاقی می افتد. من احساس وحشتناک است که من گفت: مادر من است که من نمی تا شما را متوقف کند این!”

روایت او از استقلال شخصی سوناکشی ثابت می کند که او می تواند ‘Khamosh’ خانواده خود را برای خودش. او بعد می افزاید: بر روی چگونه آن را بسیار مهم برای او به طور مستقل. او می گوید: “من همیشه نسبت به خودم به پدر من. هنگامی که او آمد از Patna, او تا به حال تلاش زیادی است. من حتی نیم درصد وجود دارد. داستان چگونه او را خرید اولین خانه است که هنوز هم وجود دارد الهام بخش من برای همچنین خرید یک خانه از خود من است. نه برای هر چیز دیگری من بسیار خوشحال هستم زندگی با پدر و مادر من اما چون من می خواهم به انجام این کار در خود من. من فکر می کنم هر زنی باید یک رویای او نسبت به آن او کار می کند می روم همه چیز را کنار گذاشته است.”

در ارتباط باشید به فصل 2 از زنان چه می خواهند با کارینا کاپور خان در Ishq کانال یوتیوب هر پنج شنبه و در هوا از دوشنبه تا جمعه در 8 ساعت و 10 am.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de