«عشق تو مرا تشویق کرد، انتقاد شما مرا به انجام بهتر سوق داد. کار سخت من مرا پایدار کرد و احترام من به کارم مرا به جلو برهنگی کرد.»

Sonakshi Sinha

سوناکشی سینها

سوناکشی سینها روز پنجشنبه یک دهه را در بالیوود به پایان رساند، و او می گوید از هر فیلم و هر تجربه ای سپاسگزار است — خوب یا بد.

“10 سال و شمارش… باورم نمی شود 10 سال تمام شده است که برای اولین بار روی صفحه نقره ای ظاهر شدم. یادم می آید که اینقدر مطمئن نیستم اگر این واقعا کاری است که حتی می خواستم انجام دهم… ولي ميدوني چي اون همه شک و ترديد رو پاک کرده؟ عشقی که از همه شما دریافت کردم.» سوناکشی در اینستاگرام نوشت.

«عشق تو مرا تشویق کرد، انتقاد شما مرا به انجام بهتر سوق داد. کار سختم مرا پایدار کرد و احترامم به کارم مرا به جلو برهنگی کرد. شور و شوق من در مجموعه به من کمک کرد، گرسنگی من برای یادگیری مرا پیش راند. اینجا هستم، 10 سال پایین تر از خط، خیلی ممنون از هر فیلم، هر تجربه ای – خوب یا بد، هر فردی که تا به حال با آن کار کرده ام! سپاسگزارم! با تشکر از شما به این صنعت، با تشکر از شما به مخاطبان من، و از شما جهان تشکر می کنم! این تازه آغاز است.»

مشاهده این در اینستاگرام

من نمی توانم باور آن شده است 10 تمام سال از من برای اولین بار بر روی صفحه نمایش نقره ای ظاهر شد. یادم می آید که اینقدر مطمئن نیستم اگر این واقعا کاری است که حتی می خواستم انجام دهم… ولي ميدوني چي اون همه شک و ترديد رو پاک کرده؟ عشقی که از همه شما دریافت کردم! عشقت منو تشويق کرد، انتقادت منو هل داد تا بهتر عمل کنم. کار سختم مرا پایدار کرد و احترامم به کارم مرا به جلو برهنگی کرد. شور و شوق من در مجموعه به من کمک کرد، گرسنگی من برای یادگیری مرا پیش راند. اینجا هستم، 10 سال پایین تر از خط، خیلی ممنون از هر فیلم، هر تجربه ای – خوب یا بد، هر فردی که تا به حال با آن کار کرده ام! سپاسگزارم! با تشکر از شما به این صنعت، با تشکر از شما به مخاطبان من، و از شما جهان تشکر می کنم! اين تازه اولشه…

به اشتراک گذاشته شده توسط Sonakshi سینها (@aslisona) onSep 10, 2020 در 1:37AM دلار آمریکا

این بازیگر همچنین کلیپ کوتاهی از نقش هایی که در دوران حرفه ای خود ایفا کرده است را به اشتراک گذاشت.

سوناکشی، دختر شاتروغان سینها سیاستمدار تبدیل شده به بازیگر و پونام سینها، با «دابانگ» سلمان خان که در ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۰ منتشر شد، وارد بالیوود شد.

پس از انجام اولین بازی موفق با “Dabangg”، او در فیلم هایی مانند “Rowdy Rathore”، “Lootera”، “تعطیلات: یک سرباز هرگز از وظیفه خارج نیست”، “Akira”، “نور”، “نیروی 2″، در کنار دو دنباله در سری “Dabangg” به ستاره رفت.

او به زودی در “بهوج: غرور هند” دیده خواهد شد. در این فیلم همچنین آجی دوگن، سانجی دوت، شراد کلکار، آمی ویرک و پرانتا سوبهاش بازی کرده اند.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه