گاهی اوقات همه شما نیاز دارید این است که یک نفر: Shikhar Dhawan پست های دلگرم کننده عکس با همسر Aesha

گاهی اوقات همه شما نیاز دارید این است که یک نفر: Shikhar Dhawan پست های دلگرم کننده عکس با همسر Aesha – ورزشی

به روز شده: مه 24, 2020, 11:52 IST | ANI | دهلی نو

این Dhawan خانواده شده است های شایان ستایش تصاویر و ویدئوها به عنوان آنها خود را صرف وقت با کیفیت با هم در میان این مستند در سراسر کشور

Pic courtesy/Shikhar Dhawan's Instagram account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Shikhar Dhawan را Instagram account

هند افتتاح رودخانه Shikhar Dhawan در شنبه مشترک یک عکس با همسر Aesha Dhawan همراه با دلگرم کننده توجه داشته باشید گفت: “گاهی اوقات همه شما نیاز دارید این است که یک فرد است. در این عکس به اشتراک گذاشته شده در Instagram زن و شوهر دیده می شود به دنبال در دوربین به عنوان آنها به اشتراک گذاشتن یک لبخند در حالی که آنها در برخواهد داشت با هم.

این Dhawan خانواده شده است های شایان ستایش تصاویر و ویدئوها به عنوان آنها خود را صرف وقت با کیفیت با هم در میان این مستند در سراسر کشور.

هفته گذشته Dhawan مشترک یک سری از ویدئوها در Instagram داستان که در آن چپ دست رودخانه دیده می شد نواختن فلوت و حد عالی رساندن مهارت های موسیقی خود را در حالی که ایستاده در اتاق خود.

Dhawan آخرین بازی ODI بازی برای هند در ماه ژانویه این سال است. پس از آن او را برداشت یک آسیب است که نتیجه خود را در حال رد از سری برابر نیوزیلند.

Dhawan شده اند که در عمل برای دهلی نو پایتخت تا به حال Indian Premier League (IPL) شروع از مارس 29. این مسابقات به طور نامحدود به حالت تعلیق در آمد با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im