برخی از نجات عمل می کنند! Aquib قرائت ترتیل کمک می کند تا نجات 40 ساکنان از آتش سوزی در Kalyan ساختمان

برخی از نجات عمل می کنند! Aquib قرائت ترتیل کمک می کند تا نجات 40 ساکنان از آتش سوزی در Kalyan ساختمان – ورزشی

به روز شده: مارس 30, 2020, 07:51 IST | Subodh Mayure | بمبئی

بمبئی هاي Aquib قرائت ترتیل همراه با دو همسایه و کمک به نجات 40 ساکنان از آتش سوزی در Kalyan ساختمان.

Mumbai pacer Aquib Shaikh

بمبئی هاي Aquib شیخ

بمبئی سریع کاسه Aquib شیخ ممکن نمی کردم فرصت های بسیاری برای نجات تیم های مختلف او با بت خود را. اما در روز چهارشنبه او را به استفاده از یکی دیگر از شی ساخته شده از چوب برای کمک به نجات 40 ساکنان از یک آتش سوزی در هشت طبقه و جذابیت ستاره های ساختمان در کالیان (غرب).

چوبی جسم ما در حال صحبت کردن در مورد است که استفاده نشده راه پله که Aquib, 29, عدنان خان Pathan 34 و همسایه دانمارکی خان, 33 مورد استفاده برای حمل و نقل شهروندان از طبقه ششم از جذابیت ستاره به یک تراس نزدیک Sundra پلازا ساختمان.

“وجود دارد هیچ برق برای کل روز و زمانی که چراغ در آمد در حدود 6.15 pm من قرار داده و من تلفن همراه برای شارژ و قدرت رفت دوباره. ناگهان مادرم بیرون آمد و فریاد که وجود دارد این است که یک آتش. زمانی که من برای باز کردن درب اصلی وجود دود بود و من نمی تونستم ببینم کسی گفت:” Aquib که باقی می ماند در طبقه ششم از جذابیت ستاره. Aquib بازی یکی Ranji جایزه بازی برای بمبئی—در برابر راجستان در 2010-11.

Smoke emanates from the Charm Stars building on Wednesday
دود ناشی از جذابیت ستاره ساختمان در روز چهارشنبه

طبقه چهارم مقیم دانمارک بود که در طبقه همکف ساختمان هنگامی که او کشف آتش گفت: “من به نام Aquib و چند دوستان دیگر در ساختمان است. Aquib من برادر عدنان و چند نفر دیگر رفت و به طبقه ششم گالری از جذابیت ستاره برای کمک به مردم زمین به راحتی در Sundra پلازا. کاملا طبیعی است که ساکنان در حالت وحشت. آن را به خوبی می توانست یک فاجعه عظیم اما کمک به موقع از همه ما دوستان ساخته شده تفاوت.”

Aquib Shaikh tries to rescue fire victims
Aquib شیخ تلاش می کند برای نجات قربانیان آتش سوزی

سه نفر به نجات آمد از ساکنان که شامل چندین زنان است. “ما همه ترسیده بودند به دلیل خفگی و تیره دود. مادر بزرگ من 80 مادر و همسر در خانه ما اما خوشبختانه آنها و دیگران می تواند امن به دلیل Sundra پلازا کوچکتر است در ارتفاع و تنها حدود هشت پا از گالری ما. خوشبختانه هیچ تلفات و صدمات بزرگ به هر کسی” Aquib اظهار داشت. آن را آموخته است که یک اتصال کوتاه ممکن است باعث آتش سوزی شد که توسط آتش نشانی.

Danish Khan and Adnan Khan
دانمارکی خان و عدنان خان

Aquib پدر Mobin کریکت مربی سابق و ‘A’ بخش کریکت متوجه آتش به عنوان او در بازگشت از بازار است. “با وجود مداوم مستند بحران آتش نشانی و پرسنل پلیس به کار گرفته شده در وضعیت بسیار خوبی” گفت: Mobin.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>