Sobhita Dhulipala می نویسد: از یکی از زیبا ترین تجربه به عنوان یک بازیگر

Sobhita Dhulipala می نویسد: از یکی از زیبا ترین تجربه به عنوان یک بازیگر – سرگرمی

به روز شده: Jul 26, 2020, 13:11 IST | سرپرستان | بمبئی

Sobhita برجسته در Anurag Kashyap این بخش از این مجموعه فیلم است. داستان راه اندازی شد در بریتانیا از دهه نود. داستان حول محور یک پارانویا زن باردار Neha که babysits او اواخر خواهر پسر

Pics courtesy/Sobhita Dhulipala's Instagram account

عکس حسن نیت ارائه میدهد/Sobhita Dhulipala را Instagram account

Sobhita Dhulipala می گوید شخصیت او در وحشت گلچین, شبح, داستان های, یکی از زیباترین تجربیات به عنوان یک بازیگر. Sobhita در زمان به Instagram, جایی که او هنوز هم از خودش از این فیلم است.

“یکی از زیبا ترین تجربه به عنوان یک بازیگر از شخصیت من در فیلم “شبح داستان’. 20-چیزی که زن راه رفتن tightrope بین ترور و حساسیت. Neha که دوباره باردار بعد از سقط جنین,” او نوشت: در کنار تصویر است که در حال حاضر دارای 16.7 k را دوست دارد.

او افزود: “او مادر شد. او آرام و اضطراب است. خصوصی ضرر و زیان است. یک زن خانه دار هندی در سال 1995 در لندن. چه وزن امیدواریم که در صورت از دست دادن ؟ @anuragkashyap10 @ishaluthra26@sinbadphgura @netflix_in.”

Sobhita برجسته در Anurag Kashyap این بخش از این مجموعه فیلم است. داستان راه اندازی شد در بریتانیا از دهه نود. داستان حول محور یک پارانویا زن باردار Neha که babysits او اواخر خواهر پسر.

بازیگر بعدی دیده می شود در مدیر Sashi Kiran را “مهم”. فیلم علائم تلوگو سوپراستار Mahesh Babu را برای اولین بار به عنوان تهیه کننده و الهام گرفته است 26/11 شهید عمده Sandeep Unnikrishnan. ستاره فیلم Adivi Sesh در نقش عنوان.

“اصلی” است که با الهام از زندگی Sandeep Unnikrishnan این NSG تکاور که زندگی خود را از دست در 26/11 حمله تروریستی در بمبئی. این فیلم دو زبانه است که در تلوگو و هندی. “عمده” همه برای آزادی بعد از این سال.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید